reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Jestem po wizycie ,uspokojona maksymalnie :) Ciąża rozwija się prawidłowo,a torbiel już sie zmniejszyl do 38mm z 5c5c.wmysokimi przyrostami i wartosciami bety mam sie nie denerwować-to nic nie znaczy ,wazne ,ze przyrasta.Tydzien temu mialam pecherzyk ciążowy 3mm ,a dziś jest pecherzyk zoltkowy i zarodek 2,5 mm😍 Co do serduszka -coś sie zaczyna ale aorta zakłócala odczyt.Na plamienia dostalam duphaston
Kolejna dobra wiadomość 😊 uwielbiam oglądać zdj usg 😊 gratuluje 😀
 
Ja już po wizycie 😁 wszystko dobrze, mamy pęcherzyk żółtkowy o wymiarach ok. 9mm 😀 równy tydzień temu był sam pęcherzyk 2mm. Kolejna wizyta za tydzień, wtedy się okaże czy jest serduszko ❤️
Edit. Cały pęcherzyk ma 9mm, a nie żółtkowy 🙈
świetnie 😍 czyli idziemy łeb w łeb :) za tydzień już na pewno zobaczysz serduszko🤞
U mnie już na pewno jeden zarodek 🙂 i wszystko w porządku. Lekarz jak mu o tym powiedziałam zbadał mnie jeszcze raz, próbował pod różnymi kątami sprawdzić jak tamta mogła widzieć dwa, powiedział że czasami coś po prostu może udawać dziecko 🤷‍♀️ choć dodał że w sumie nie wie jak mogła widzieć dwa serca. Kolejną wizytę mam dopiero 19go sierpnia- będzie to usg prenatalne, a 20go sierpnia test PAPPA. Czy wy też będziecie wykonywały ten test?
świetne wiadomości :) ja tym razem PAPPA sobie daruję, w drugiej ciąży wyszły mi złe wyniki nie chcę drugi raz przeżywać tego stresu. Tym razem od razu robię NIFTY
Tak z ciekawosci: kiedy mówicie o ciąży? Rodzinie, znajomym itp ?;) ja bym chciała jak najpóźniej:p jestem z tych "dmuchać na zimne"
Na razie nikomu, najpierw dowiedzą się dzieci (ale to za kilka tygodni) a dopiero później najbliższa rodzina i znajomi.
Witam się w piątek 🙂
Was też tak męczą zaparcia? 😐
Kiedyś robiąc kawę mogłam już lecieć do łazienki 😂 a teraz... Tragedia..
Na szczęście jeszcze nie... w poprzednich ciążach na końcówce to tylko syrop lactulosum odrobinę pomagał i bardzo bardzo dużo spacerów
Dziewczyny, siedzę przed gabinetem. Udało mi się dostać do gin przed jego urlopem 😅(jest lekko wkurzony, że przyszłam, bo on już chce jechać na urlop).
Już wiem jak się czułyście przed 1 wizytą,a nic nie widzieliście. Serce mi zaraz wyskoczy, tak się boję. Jestem 7+3
Trzymam kciuki 🤞
 
reklama
Do góry