reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Nie martw się, miałam podobnie. Od razu w szpitalu przynieśli mi silikonowe nakładki na sutki, od razu mała załapała. Po miesiącu już nie było potrzeby ich stosować bo mała radziła sobie bez. Teraz tez zamierzam je kupić.
A te nakładki nazywają się jakoś bo jak wpisuje w google to wyskakują te do zabaw 🙈🙈🙈
 
reklama
Brrrrrr laski to u mnie może być problem, mam biut dość duży od zawsze ale sutku to takie małe główki nie są takie mega sterczące, lecz otoczka ich znacznie się zwiększyła i ściemniała jednak ten odstający środek jest taki pikuleńki :(
A chciałam karmić pol roku do roczku a tak teraz to jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić teraz 🙈
ja tez takie mialam przed pierwszym porodem. Ale kaemilam dziecko wiec to nie misi byc od razu jakas dyskfalifikacja. Moze byc troche trudniej, ale dacie rade jeśli zechcesz karmic 😊
A te nakładki nazywają się jakoś bo jak wpisuje w google to wyskakują te do zabaw 🙈🙈🙈
ale to tez nie kupuj na zapas. To raczej powinna zalecic dorwdca laktacyjna lub chociaz polozna 😊

Dzien dobey wam, jak samopoczucie? U mnie jakos leci, brzuch juz dosc spory wiec czasami mam trudnosci z oddychaniem hehe, maly juz kopie w żebra. Ktos ma wizyte w tym tygodniu? 😊
 
ja tez takie mialam przed pierwszym porodem. Ale kaemilam dziecko wiec to nie misi byc od razu jakas dyskfalifikacja. Moze byc troche trudniej, ale dacie rade jeśli zechcesz karmic 😊

ale to tez nie kupuj na zapas. To raczej powinna zalecic dorwdca laktacyjna lub chociaz polozna 😊

Dzien dobey wam, jak samopoczucie? U mnie jakos leci, brzuch juz dosc spory wiec czasami mam trudnosci z oddychaniem hehe, maly juz kopie w żebra. Ktos ma wizyte w tym tygodniu? 😊
Ja już jestem w poradni i czekam, ciekawe ile będę siedzieć. Ja brzuszek tez mam już fajny ale nie jest za duży jeszcze nie ciąży mi tak bardzo. Moja mała kopie mnie nie raz po pęcherzu ale nie jest też to nieprzyjemne, nawet mi lepiej jak ją od czasu do czasu poczuje że się tam coś wierci bo czasem mam wrażenie że cały czas spi 🙈 i ja zaczynam myśleć czy aby napewno jest ok.
Wgl jak już tu siedze to mam stracha i taki stres że nie wiem, masakra. Jeszcze sie tu tak długo czeka
 
Ja właśnie siedzę na oddziale patologii ciąży i czekam na konsultacje, na połówkowych stwierdzono łożysko przodujące centralnie i po wizycie w piątek moj prowadzący wywalil mnie na L4, czego nie chciałam przyjąć do wiadomości. Teraz czekam co powiedzą ..
 
Ja właśnie siedzę na oddziale patologii ciąży i czekam na konsultacje, na połówkowych stwierdzono łożysko przodujące centralnie i po wizycie w piątek moj prowadzący wywalil mnie na L4, czego nie chciałam przyjąć do wiadomości. Teraz czekam co powiedzą ..
A gdzie jesteś w jakim miescie szpitalu ? Ja tez jesten na patologi ciąży i też czekam na wizytę.
 
reklama
Do góry