reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja tam nie lubię poradników, a dotyczących macierzyństwa... Każde dziecko jest inne, każda z nas jest inna- trzeba się siebie nauczyć. Ja też przy pierwszej ciąży czytałam.. Ale potem stwierdziłam,że to nie ma sensu.. Ze zamiast np się przespać, czytam kolejne strony, a mój syn i tak zrobi inaczej i nie znajdę tego nigdzie..:)
 
Ja mam migreny i nigdy nawet dwie nie pomagały. Dlatego myślę od razu o dwóch, chociaz jak mają nie pomoc to po co brać 😭
A masz pewnosc, ze jedna tabletka nie zadziala? Ja bym nie ryzykowala, ale ze mnie jest dziwolag, ktory nigdy nie bierze lekow na bol glowy, wole go przespac. Tyle, ze mam to szczescie, ze glowa boli mnie sporadycznie, nie miewam migren.
 
Na mama ginekolog przeczytałam że paracetamol jest lekiem pierwszego rzutu dla ciężarnych. Dawka normalna 1-2 tabletki do 4 razy na dobę. Sporo.. jeju nigdy tak się nie zastanawiałam nad wzięciem leku, niby piszą że ok a jednak się boje 😭
 
Dziewczyny czy na bol głowy mogę wziąć paracetamol? Dwie tabletki po 500 na raz?
Mam migrenowe bóle głowy z aurą. Kiedyś wzięła bym 200mg Ketonalu i byłby spokój. Teraz niestety zostaje Apap (1x6 godzin - staram się pilnować czasu by nie brać za wiele leków), chłodny kompres, zasłonięte rolety i picie dużej ilości wody. Nie bierz od razu dwóch po być może przestanie boleć po jednej...
 
reklama
Do góry