reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny mam wynik drugiej bety. I według kalkulatora jest poniżej normy . Chyba nic z tego tym razem.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-23-14-44-09-396_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2021-07-23-14-44-09-396_com.google.android.apps.docs.jpg
    301,2 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Jeżeli czujesz, że macica się napina to dużo leż, odpoczywaj, nie podnoś nic ciężkiego. Możesz wziąć nospę, a jak będziesz u lekarza to powiedz mu o tym i powinien przepisać Ci jakiś progesteron. Ja mam strasznie napiętą macicę i spłaszcza pęcherzyk ciążowy i moje małe serduszko... Teraz muszę leżeć plackiem i nie wiadomo co będzie dalej.
Powiem dzisiaj lekarzowi.
W sumie, sama nie wiem czy to macica. Bo czuje taki ucisk czasem na całym brzuchu.
Mam nadzieję że to po prostu taki dyskomfort a nie jakieś skurcze
 
No więc sprawdził się mój czarny scenariusz, pęcherze nadal puste, nie ma nawet pęcherzyka żółtkowego, więc dostałam skierowanie do szpitala na poniedziałek na łyżeczkowanie.

Nie będę już tu zaglądać, bo męczy mnie to psychicznie, więc wszystkim wam życzę szczęśliwych, zdrowych ciąż! ❤️
Trzymaj się kochana, przytulam ❤️
 
Przyrost tylko 14%
Ale zawsze przyrost :). Na pewno warto jeszcze zbadać - albo ponowną betę, albo usg. Ja za bardzo w te normy nie wierze - na końcu 5tc miałam 40 tys., a w badaniu lekarz mówił, ze macica w ogóle jeszcze nie jest przygotowana. Tydzień później na usg okazało się, że wszystko ok.
 
reklama
Do góry