reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny. Zycze Wam szczesliwych wizyt dzisiaj :) zobaczcie pieknie kropeczki lub i bijace serduszka. Ja ostatnio malo sie udzielam, bo jestem mega zmeczona. Zmieniam tylko miejsce z salonu z kanapy do lozka w sypialni 😛 Milego dnia!
 
reklama
Jestem po wizycie :) wszystko ok, jest już pęcherzyk żółtkowy, na zarodek trochę za wcześnie ale spodziewałam się tego. Aczkolwiek lekarz mi pokazał gdzie wg niego zarodek się lada moment pojawi. Wg usg to 5+6 tc więc o 1 dzień pomyliłam się z owulacją. Kolejna wizyta po moim powrocie z urlopu -12.08 ale nie u mojego gin tylko jego kolegi. O ile oczywiście wytrzymam tyle i nie podjadę na usg w czasie urlopu😂
 

Załączniki

  • 20210722_103145.jpg
    20210722_103145.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 59
Jestem po wizycie :) wszystko ok, jest już pęcherzyk żółtkowy, na zarodek trochę za wcześnie ale spodziewałam się tego. Aczkolwiek lekarz mi pokazał gdzie wg niego zarodek się lada moment pojawi. Wg usg to 5+6 tc więc o 1 dzień pomyliłam się z owulacją. Kolejna wizyta po moim powrocie z urlopu -12.08 ale nie u mojego gin tylko jego kolegi. O ile oczywiście wytrzymam tyle i nie podjadę na usg w czasie urlopu😂
Super wiadomość 😍 to u mnie pewnie będzie podobnie 😀
 
Hej ja po wizycie. Jest tak : pęcherzyk jest na razie jeszcze malutki a ciąża wygląda na kilka dni mlodsza no i to tyle 🤷‍♀️ a następna wizyta dopiero 20.08 bo mają urlop! Ja oszaleje do tego czasu!
A no i jeszcze mały torbiel na prawym jajniku ale mówiła że się wchłonie
 

Załączniki

  • f510e430-1fa8-4838-91b2-75ade73c072b.jpg
    f510e430-1fa8-4838-91b2-75ade73c072b.jpg
    93,3 KB · Wyświetleń: 59
Jestem po wizycie :) wszystko ok, jest już pęcherzyk żółtkowy, na zarodek trochę za wcześnie ale spodziewałam się tego. Aczkolwiek lekarz mi pokazał gdzie wg niego zarodek się lada moment pojawi. Wg usg to 5+6 tc więc o 1 dzień pomyliłam się z owulacją. Kolejna wizyta po moim powrocie z urlopu -12.08 ale nie u mojego gin tylko jego kolegi. O ile oczywiście wytrzymam tyle i nie podjadę na usg w czasie urlopu😂
Super wiadomość 😀
 
Hej ja po wizycie. Jest tak : pęcherzyk jest na razie jeszcze malutki a ciąża wygląda na kilka dni mlodsza no i to tyle 🤷‍♀️ a następna wizyta dopiero 20.08 bo mają urlop! Ja oszaleje do tego czasu!
A no i jeszcze mały torbiel na prawym jajniku ale mówiła że się wchłonie
Ja też mam wizyty co miesiąc, damy radę ;)
 
Jestem po wizycie :) wszystko ok, jest już pęcherzyk żółtkowy, na zarodek trochę za wcześnie ale spodziewałam się tego. Aczkolwiek lekarz mi pokazał gdzie wg niego zarodek się lada moment pojawi. Wg usg to 5+6 tc więc o 1 dzień pomyliłam się z owulacją. Kolejna wizyta po moim powrocie z urlopu -12.08 ale nie u mojego gin tylko jego kolegi. O ile oczywiście wytrzymam tyle i nie podjadę na usg w czasie urlopu😂
Świetna woadomość😍😍
 
reklama
Do góry