reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kurcze, wczoraj bylam taka pewna, ze wszystko bedzie ok, a dzis sie obudzilam i piersi mnie nie bola :/ Dobrze, ze chociaz mdlosci mam bo juz w ogole bym zeswirowala. W poprzedniej ciazy wlasnie teraz zaczelam plamic i ustapily mi objawy, mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki :( Za 2h sie wszystkiego dowiem, ale teraz to mam stracha.
 
Kurcze, wczoraj bylam taka pewna, ze wszystko bedzie ok, a dzis sie obudzilam i piersi mnie nie bola :/ Dobrze, ze chociaz mdlosci mam bo juz w ogole bym zeswirowala. W poprzedniej ciazy wlasnie teraz zaczelam plamic i ustapily mi objawy, mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki :( Za 2h sie wszystkiego dowiem, ale teraz to mam stracha.
Mnie jak się obudzę nigdy nie bolą, dopiero jak chwilę pochodzę
 
Dzień dobry Kochane! :)
Rozpoczynamy kolejny dzień naszych ciążowych przygód! :)

@Ania20719 , ja tydzień temu miałam taką sytuację, że ponad 5 lat nie byłam na wizycie na NFZ u innego specjalisty i już mojej karty nie było, także najwidoczniej są takie regulacje, że od upływu pewnego czasu mogą już nie przechowywać dokumentacji. Tzn. takie przepisy są, ale nie wiem jak konkretnie w latach wyglądają.
Powodzenia na wizycie i koniecznie daj znać po! :)

@stillgrey213 , bądź dobrej myśli. :) Chociaż wiem, że łatwo to pisać... Bo sama we wtorek miałam taki strach (nie odnośnie piersi ale dużego spadku temperatury), ale wystarczyło, że odpoczęłam, poleżałam, pospałam, odstresowałam się i wczoraj i dziś było już w porządku.

A co do śniadań... Mam z nimi duży problem. Normalnie mogłam zjeść michę owsianki i wypić 450 ml kawy zbożowej z mlekiem, a teraz muszę dzielić na dwie porcje, bo niedobrze mi się robi i nie mieści się w brzuchu.
 
reklama
Do góry