reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

No właśnie idę do gina który ma bardzo dobry sprzęt, ostatnio zobaczył pęcherzyk ciążowy przy becie 395 więc aż dziwne ale stresa mam że normalnie miejsca sobie znaleźć nie mogę 🙊jak to tak będzie wyglądać przez całą ciąże to prędzej zawału dostanę niż urodze🙈
To na pewno wszystko będzie pięknie widać ♥️ nie martw się na zapas! Będzie dobrze 🤗🤗 ogólnie sritupitu bo sama wiesz jakiego ja mam chopla przed każda wizyta 😂 Będzie dobrze!
Dziewczyny, dzięki za wszystkie odpowiedzi w temacie mojej bety! A czy są tu jakies osoby, które nie miały jeszcze ŻADNYCH objawow poza bólem podbrzusza jak na okres i troszkę ciągnięciem/kluciem? U mnie jeszcze żadnych nudności, żadnych wymiotów, nic, wszystko jem jak jadłam, jedynie więcej pije wody :)
Przynajmniej raz na dwa dni któraś o to pyta. TAK. Są tu dziewczyny, co nie mają objawów i wszystko jest ok!! Nie trzeba rzygać jak kot albo mieć bolących cycków, by ciąża była zdrowa. Ani w tej, ani w poprzedniej ciąży (z której mam córkę) nie miałam i nie mam objawów. To nie jest powód do zmartwien. Najważniejsze jest USG i badania.

@Mikifyful Najważniejsze Kochana, dbaj o siebie. Rób dokładnie tak, jak lekarz Ci kazał. Dużo leż. Odpoczywaj! Teraz to najważniejsze. 🤗
 
reklama
To na pewno wszystko będzie pięknie widać ♥️ nie martw się na zapas! Będzie dobrze 🤗🤗 ogólnie sritupitu bo sama wiesz jakiego ja mam chopla przed każda wizyta 😂 Będzie dobrze!

Przynajmniej raz na dwa dni któraś o to pyta. TAK. Są tu dziewczyny, co nie mają objawów i wszystko jest ok!! Nie trzeba rzygać jak kot albo mieć bolących cycków, by ciąża była zdrowa. Ani w tej, ani w poprzedniej ciąży (z której mam córkę) nie miałam i nie mam objawów. To nie jest powód do zmartwien. Najważniejsze jest USG i badania.

@Mikifyful Najważniejsze Kochana, dbaj o siebie. Rób dokładnie tak, jak lekarz Ci kazał. Dużo leż. Odpoczywaj! Teraz to najważniejsze. 🤗
Wiem jakiego miałaś chopla przed swoją wizyta😂 komuś się lepiej radzi a człowiek jak sam staje w takim momencie to normalnie stres rozum odbiera 🙈
 
reklama
Do góry