reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jestem przerażona, że was to bawi. Bawi was przemoc wobec bezbronnych dzieci. Nic dziwnego, że ciągle ktoś katuje dziecko, zabija, gwałci skoro większość matek to bawi. Ciekawe czy będziecie się tak śmiać jak nauczycielka w przedszkolu waszego malucha będzie packać w twarz bo to takie normalnie. @aniaslu może przydałby się jakiś temat o przemocy wobec dzieci.

Hola hola, a ja jestem przerażona że kto wam dał prawo tak tu obszernie wszystko komentować. Nikt tu nie przyklaskuje biciu, gwałceniu itd. I dlaczego wciągacie tutaj w ten wątek @aniaslu??
Tutaj nikt nie będzie tolerował bicia ale też nie będzie tolerować tego żeby jeden na drugiego najeżdżał. To już się posuwa za daleko
 
reklama
Hola hola, a ja jestem przerażona że kto wam dał prawo tak tu obszernie wszystko komentować. Nikt tu nie przyklaskuje biciu, gwałceniu itd. I dlaczego wciągacie tutaj w ten wątek @aniaslu??
Tutaj nikt nie będzie tolerował bicia ale też nie będzie tolerować tego żeby jeden na drugiego najeżdżał. To już się posuwa za daleko
Forum publiczne, każdy ma prawo pisać
 
Jestem przerażona, że was to bawi. Bawi was przemoc wobec bezbronnych dzieci. Nic dziwnego, że ciągle ktoś katuje dziecko, zabija, gwałci skoro większość matek to bawi. Ciekawe czy będziecie się tak śmiać jak nauczycielka w przedszkolu waszego malucha będzie packać w twarz bo to takie normalnie. @aniaslu może przydałby się jakiś temat o przemocy wobec dzieci.
A słyszałaś może kiedyś o nieodpowiednim doborze słów? Nie zawsze jesteśmy opisać daną sytuację odpowiednimi słowami. I myślę że w tej sytuacji właśnie tak było. A juz pisanie o biciu, katowaniu i gwałceniu to lekka przesada. Robicie z nas wyrodne matki, które stworzyły forum po to żeby prześcigać się w coraz to lepszych metodach karania dzieci. Tak to właśnie będzie zrozumiane przez osoby które przeczytają 3-4 ostatnie strony tego forum.
 
Ja rownież jak i Natulia nie jestem w stanie tego przyjąć
Napisalam do moderatorki z prosbą o odpowiedz na sytuację, wyjasnilam sprawe, czekam na zwrotkę.

Dziewczyny faktycznie znają mnie i wiedza kim jestem i jaką jestem mamą, jak pragnelam tego dziecka i jak je traktuje, dlatego pisza to co piszą w mojej obronie. Moim błedem bylo zbyt luzne pisanie i zapomnienie ze forum jest otwarte i wpisy nie sa czytane przez ludzi z mojego codziennego otoczenia, ktorzy znają mnie, nie tylko z forum, a przez obcych, ktorzy wpadli na jeden komentarz i wyrobili sobie na jego podstawie zdanie na temat calego mojego życia. Sytuacje opisalam byle jak, zle dobralam slowa i tak tez zostalam odebrana, wiec ten ferment to moja wina.
Dziecka nie bije, mały jest wyprzytulany i wylulany przez wszystkich domownikow, sama przeciez z nim nie mieszkam. Tamte sytuacje zostaly opisane przeze mnie na wyrost i na jeszcze wiekszy wyrost odebrane.
Nie uderzyłam syna, nie bylam sama przy tych sytuacjach i tamte osoby też nie uważają żebym go uderzyła.

Mysle ze dobrze ze zareagowalyscie, bo pobudki mialyscie dobre, ale jest tyle osób, które znając mnie mówią, ze wszystko jest ok i to nie daje Wam do myslenia?
Poczekajmy na odpowiedz moderatorów, a tymczasem przestańcie piętnowac wszystkie dziewczyny, bo to zachodzi juz za daleko.
Może jestem głupia ale pacnięcie/klepniecie bo juz nie wiem jakiego slowa uzyc w rękę nie uważam za bicie. To było raz! Jeden raz. W życiu nie uderzylabym dziecka czy swojego czy jakiekolwiek. Boże dziewczyny przecież tyle wątków tutaj poruszamy o zabawach, ubrankach, daniach dla naszych dzieci a wy nas posądzacie o jakąś patologię. Bo jednym poście. Bądźmy dorosli. Moje dziecko super się rozwija chodzi uśmiechnięte i jest kochane. To mój ostatni post w tej sprawie bo ta rozmowa nie ma sensu. Idę na spacer z córeczką co i Wam radzę
 
reklama
Do góry