reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dam Ci nasz przykład poobserwuj u swojej. Ja myślałam że je problem z noskiem a charczenie jest u dziecka spowodowane wiotką krtanią i cofaniem treści jedzeniowej która dostaje się do dróg oddechowych po pionizacji i odbijaniu przechodzi. Pediatra to potwierdził. Ale oczywiście ja grzebałam aspiratorem i tak naruszyłam mu w nosku błonkę i zrobił się strupek jestem zła.madka 😱🙄

Ja tez tam grzebałam aspiratorem. Juz przestała charczeć i może pokarm był przyczyną faktycznie. Juz teraz jest ok. Nie grzebie jej juz więcej dziś w tym nosie
 
reklama
Moja córka jeszcze non stop puszcza bąki na początku było to nawet śmieszne ale nie wiem czy to normalne czasami nawet trochę śmierdzą. Taki mały człowieczek i taki zależny od nas. Tak jest ni ciężko ze nie wiem co jej jest i czego potrzebuje. Jutro mija u nas 2 tygodnie
 
Moja córka jeszcze non stop puszcza bąki na początku było to nawet śmieszne ale nie wiem czy to normalne czasami nawet trochę śmierdzą. Taki mały człowieczek i taki zależny od nas. Tak jest ni ciężko ze nie wiem co jej jest i czego potrzebuje. Jutro mija u nas 2 tygodnie

My tak wszystkie nie wiemy o co im chodzi. Ja znow miałam maraton cyckowy z rana z godzinna drzemka młodej. Teraz znów ją próbujemy ululać. Może znów na wieczór będzie ładnie spać bo się przestawia. Ciężko takie maleństwo wyczuć
 
Mi pediatra powiedziała że cyc na żądanie kiedy dziecko się domaga to trzeba dać zresztą mój bąk 3h bez cyca by nie wytrzymał bo to jakiś cycoholik😂 godz Max wytrzymuje 😁
Mój też cycoholik chciałby ciągle na nich wisieć malo tego jeszcze spać przy nich chciał bo u mnie póki co nie ma za bardzo czego pić i mógłby tak 20 h na dobę🙈my wczoraj w wyszliśmy do domu. Niestety maluszek od urodzenia cały w wypryskach i takich jakby potówkach, na szczęście w domu chyba mu to schodzi.
 
reklama
Do góry