reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja z racji wieku i sugestii lekarza jak robiłam badania prenatalne to i test „pappa „ wszystko wyszło dobrze nie ma co panikować , wychodzę z założenia ze jeśli można wiedzieć ze coś mogłoby być nie tak to lepiej wcześniej niż później. Trzymam kciuki
No ja mam 34 lata więc jestem blisko 🤭 No pewnie że lepiej wiedzieć wcześniej można czasem dużo z tym zrobić ale test pappa to statystyki i nie daje pewności że wszystko jest dobrze albo źle
 
reklama
No ja mam 34 lata więc jestem blisko 🤭 No pewnie że lepiej wiedzieć wcześniej można czasem dużo z tym zrobić ale test pappa to statystyki i nie daje pewności że wszystko jest dobrze albo źle
Ja wcale nie zrobiłam Papa żeby nie mieć stresu, od razu zrobiłam test Nifty plus usg prenatalne.
W moim wieku jak zrobiłabym Papa na bank wszedłby źle.
 
Ja wcale nie zrobiłam Papa żeby nie mieć stresu, od razu zrobiłam test Nifty plus usg prenatalne.
W moim wieku jak zrobiłabym Papa na bank wszedłby źle.
No mi pappa źle nie wyszło na szczęście 😏
Wybacz bo nie czytałam otwartego forum skupiłam się na zamkniętym. To ty masz pewność że dziecko jest zdrowe dla mnie to trochę drogie badanie. Mimo wszystko jednak trochę żałuję że nie zrobiłam tego badania a myślałam o nim.
Oprócz wieku to miałaś inne wskazania do tego? Czy sama dla siebie chciałaś zrobić ?
 
No mi pappa źle nie wyszło na szczęście 😏
Wybacz bo nie czytałam otwartego forum skupiłam się na zamkniętym. To ty masz pewność że dziecko jest zdrowe dla mnie to trochę drogie badanie. Mimo wszystko jednak trochę żałuję że nie zrobiłam tego badania a myślałam o nim.
Oprócz wieku to miałaś inne wskazania do tego? Czy sama dla siebie chciałaś zrobić ?
Sama, dla siebie bo wiek 40plus,usg dobre ale mimo to zrobiłam ten nifty dla spokoju.
Z usg nie było wskazań a Pape olałam sama odmówiłam tego badania.
 
Hej dziewczyny. Termin mam na 08.03 i chciałbym się zapytać czy która z was przechodzi takie wzdęcia i zaparcia z bólem brzucha i brakiem możliwości oddania gazów? Od lekarza dostałam laktulozę do picia i jedynie wspomaga ona poranne wypróżnienie a po wyproznieniu zaczynają się bóle brzucha i to trwa.. biore no-spe też i nie daje ona rady. Nie chcę znów jechać na szpital bo już jestem zbyt częstym bywalcem.
 
Hej dziewczyny. Termin mam na 08.03 i chciałbym się zapytać czy która z was przechodzi takie wzdęcia i zaparcia z bólem brzucha i brakiem możliwości oddania gazów? Od lekarza dostałam laktulozę do picia i jedynie wspomaga ona poranne wypróżnienie a po wyproznieniu zaczynają się bóle brzucha i to trwa.. biore no-spe też i nie daje ona rady. Nie chcę znów jechać na szpital bo już jestem zbyt częstym bywalcem.
Nie wiem czy pomoże ale od kilku dziewczyn w ciąży już słyszałam o błonniku z pingwinkiem to priobiotyk dla dzieci na zaparcia.
Ja póki co nie mam albo mało ale też zamierzam kupić to jak będę w Polsce, na wszelki wypadek.
 
Ostatnia edycja:
Sama, dla siebie bo wiek 40plus,usg dobre ale mimo to zrobiłam ten nifty dla spokoju.
Z usg nie było wskazań a Pape olałam sama odmówiłam tego badania.
No tak wiek 🤦 u mnie w rodzinie cztery kuzynki urodziły po 40 i wszystko jest ok. Jak dla mnie to nifty powinno być zamiast pappy. Ja urodzę trzy tygodnie przed moimi 35 urodzinami. Gdybym zaszła w ciążę rok później to napewno bym się nie zastanawiała i zrobiła tak jak ty.
 
reklama
Hej dziewczyny. Termin mam na 08.03 i chciałbym się zapytać czy która z was przechodzi takie wzdęcia i zaparcia z bólem brzucha i brakiem możliwości oddania gazów? Od lekarza dostałam laktulozę do picia i jedynie wspomaga ona poranne wypróżnienie a po wyproznieniu zaczynają się bóle brzucha i to trwa.. biore no-spe też i nie daje ona rady. Nie chcę znów jechać na szpital bo już jestem zbyt częstym bywalcem.
To też zależy czy zdrową dietę masz. Bo może za mało owoców i warzyw? Jabłka, śliwki idt idt. Woda. Ja w tej ciąży zdecydowanie więcej jem owocowo/warzywnie i jest ok
 
Do góry