reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Akurat wiem dokladnie kiedy mialam owulavji bo mialam transfer zarodka. Staram sie sobie tlumaczyc ze po prostu w tym tygodniu roznie dzidzie rosna i moze dwa dni w te czy w te to nie ma takiego znaczenia. Mam nadzieje
 
reklama
Akurat wiem dokladnie kiedy mialam owulavji bo mialam transfer zarodka. Staram sie sobie tlumaczyc ze po prostu w tym tygodniu roznie dzidzie rosna i moze dwa dni w te czy w te to nie ma takiego znaczenia. Mam nadzieje
Kochana dzieci różnie rosną w brzuszkach mam dwójkę bąków syn wyprzedzał o 2 tyg a córa o tyg a i tak jedno i drugie urodziło się w 39 tygodniu w swoim odpowiednim czasie a ostatnio porównywałam sobie ich wagę po połówkowym syn w 21 tyg ważył 466g a córka 614g więc to zależy od dziecka ☺️
 
Boże odpadły mnie takie mdłości [emoji24] w życiu takich nie miałam ;( i tak okropnie mnir wysypalo na buzi :( to zdecydowanie moja najgorsza ciąża :(
 
Boże odpadły mnie takie mdłości [emoji24] w życiu takich nie miałam ;( i tak okropnie mnir wysypalo na buzi :( to zdecydowanie moja najgorsza ciąża :(
Ale za to jaki ładny finał ciąży będzie ☺️ niby witaminy się łyka to jakaś poprawa cery powinna być.... No u mnie wręcz cera jak u dziecka gładziutka i zero syfkow poprawiła się ☺️
 
Ja w tej ciąży ciagle czuje głód 🤦‍♂️ Mogłabym pochłonąć cała lodówkę wieczorami 🤣 , bardzo się boje iż mój wzmożony Apetyt odbije się na koniec na kilkunastu kilogramach na plusie 🤣 , przed ciąża ważyłam 54 kg 174 wzr , teraz 57 🤦‍♂️
tez jesteście dziewczyny ciagle głodne w ciąży ?😀
 
Ja w tej ciąży ciagle czuje głód 🤦‍♂️ Mogłabym pochłonąć cała lodówkę wieczorami 🤣 , bardzo się boje iż mój wzmożony Apetyt odbije się na koniec na kilkunastu kilogramach na plusie 🤣 , przed ciąża ważyłam 54 kg 174 wzr , teraz 57 🤦‍♂️
tez jesteście dziewczyny ciagle głodne w ciąży ?😀
Ja też, właśnie wstaje jesc🤣🤣🤣o 3ej w nocy, 1 trymestr mdłości i mało co jadłam arbuza a teraz jem sporo. To samo 57kg a wcześniej 55kg, 170cm wzrostu.
Wszystko potrafię dżem z ogórkami mieszac🤣
 
Ja w tej ciąży ciagle czuje głód 🤦‍♂️ Mogłabym pochłonąć cała lodówkę wieczorami 🤣 , bardzo się boje iż mój wzmożony Apetyt odbije się na koniec na kilkunastu kilogramach na plusie 🤣 , przed ciąża ważyłam 54 kg 174 wzr , teraz 57 🤦‍♂️
tez jesteście dziewczyny ciagle głodne w ciąży ?😀
Tak mnie teraz uczucie głodu nie opuszcza 🤣🤣 najgorsze że tyło słodkie bym mogła jeść i to w kilogramach 🤣🤣 w 1 trym schudłam 4kg, a teraz do wagi z przed ciąży doszło 2kg 🤣😱😱
 
reklama
Cześć Dziewczyny, o apetycie mi nawet nie mówcie 😭 już widzę siebie za kilka miesięcy!
Postanowiłam rankami chodzić na długie spacery, zobaczymy ile wytrwam ;)
Ćwiczycie w domu? a jeśli tak to proszę podrzućcie mi propozycje.
W pierwszym trymestrze podobno 1kg na miesiąc można przybrać, później 0,500. Już to widzę :o
 
Do góry