reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No dokładnie, ciężko się tak pilnować,
A zawsze mówią, że ukruszenie własnie nie olewać, a to dranie.
Może zadzwoń jeszcze raz, że Cię boli i nie możesz w ciąży przez miesiąc faszerować się przeciwbólowymi,
Niech chociaż zadzwonią jak ktoś miejsce zwolni , w pierwszej kolejności do Ciebie .
Mocno trzymam kciuki, aby to tyle nie trwało 😔
Mi w każdej ciąży zęby się kruszą i to tak że jak rozwierci to nie ma czego zbierać 🤦
 
reklama
Tak zaznaczałam że jestem w ciąży to żeby było weselej to chyba w 4 mi wogole podziękowali w innych nie było jak więc ten jeden został będę czekać jak będzie bardzo źle to coś trzeba będzie myśleć na tą chwilę staram się unikać prawej strony acxykowiek z moim roztargnieniem to nie jest łatwe.
Ale jak pojedziesz powiesz że jesteś w ciąży i że Cię boli to musza Cię przyjąć a jak nie to poproś o zaświadczenie że nie chcą Ciebie przyjąć. Tak samo działa szpital jak odmawia przyjęcia prosisz o zaświadczenie to od razu przyjmują bo jak coś się stanie to będą płacić odszkodowanie
 
Ale jak pojedziesz powiesz że jesteś w ciąży i że Cię boli to musza Cię przyjąć a jak nie to poproś o zaświadczenie że nie chcą Ciebie przyjąć. Tak samo działa szpital jak odmawia przyjęcia prosisz o zaświadczenie to od razu przyjmują bo jak coś się stanie to będą płacić odszkodowanie
Jeśli chodzi o wizytę na NFZ do specjalisty w ciąży to jest przepis że muszą Cię przyjąć w tym samym dniu a najpóźniej do 7 dni roboczych. Jak Ci odmówią to proś kierownika placówki.
 
Jeśli chodzi o wizytę na NFZ do specjalisty w ciąży to jest przepis że muszą Cię przyjąć w tym samym dniu a najpóźniej do 7 dni roboczych. Jak Ci odmówią to proś kierownika placówki.
Koleżanka tak miała nie przyjęli jej i w innym gabinecie jej powiedzieli aby następnym razem wzięła zaświadczenie nie wiem ile w tym prawdy
 
Finał zmiany lekarza na NFZ jest to taki że dr chętnie ale położna powiedziała nie. Mówię że mam zwolnienie do końca wrzesnia i jak dalej czy na telefon czy na wizytę za 2 tyg mam się zgłosić. Dr że zapyta położnej a ona że nie zgadza się na przyjęcie pacjentki po innym lekarzu.
Dr mnie nie badala bo tydzień temu miałam USG. Dobrze że zapisałam się do niej prywatnie na 1.10. tak się wkurzyłam bo place składki i nie może tak być że odmowi przyjęcia.
Chyba jutro do niej zadzwonię na rozmowę.
Naprawdę tak się wkurzyłam że boli mnie głowa i brzuch. Jeszcze w tym szpitalu 2 h siedziałam w kolejce.
 
reklama
Do góry