reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No ja mam jak Wy ❤ po prostu magia. Najpiękniejszy czas w roku, u nas tylko śniegu mi brak do pełni szczęści. Kocham słuchać wszelkich świątecznych piosenek, kolęd, otulić się tą ciepłą, pachnącą atmosferą. Wszystko co się wtedy robi, jest takie magiczne, takie euforyczne, milusie.
Kocham świąteczne, zimowe filmy, wprost się rozpływam. Wszystko mnie wtedy ekscytuje.
Właśnie wspaniale, że Wy to też kochacie i będzie czym się podzielić i z kim.
Ja zawsze, sobie obiecałam, że w ciąży mając czas to właśnie wypełnię go bardzo kreatywnie. Tym czasem, nie miałam weny na nic, byłam mocno skupiona na swoich odczuciach i przejęta. Powoli chyba zaczynam łapać bakcyla hihi
 
No ja mam jak Wy [emoji173] po prostu magia. Najpiękniejszy czas w roku, u nas tylko śniegu mi brak do pełni szczęści. Kocham słuchać wszelkich świątecznych piosenek, kolęd, otulić się tą ciepłą, pachnącą atmosferą. Wszystko co się wtedy robi, jest takie magiczne, takie euforyczne, milusie.
Kocham świąteczne, zimowe filmy, wprost się rozpływam. Wszystko mnie wtedy ekscytuje.
Właśnie wspaniale, że Wy to też kochacie i będzie czym się podzielić i z kim.
Ja zawsze, sobie obiecałam, że w ciąży mając czas to właśnie wypełnię go bardzo kreatywnie. Tym czasem, nie miałam weny na nic, byłam mocno skupiona na swoich odczuciach i przejęta. Powoli chyba zaczynam łapać bakcyla hihi
Witaj Siostro [emoji16][emoji173]️ tak wyglądały moje świąteczne wieczory rok temu [emoji6][emoji6] w tym roku już bez kielkisza wina będą [emoji6]
IMG_20191223_224455.jpeg
 
Twój mąż ma racje, to kolejny interes wymyślony przez człowieka. N a studiach miałam zajęcia z immunologi i Pani dr mówiła o wynikach badań przeprowadzonych u osób po szczepieniu na grypę. W grupie tych ludzi przez okres 10 lat bardzo wzrosło zachorowanie na raka płuc.
 
reklama
Do góry