reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
a poznała już któraś z Was płeć? :) U nas nie widać narazie. W domu Synek. czteroletni Jak pokazywałam mu usg to powiedział - to na pewno chłopak! i już wymyślił imię dla braciszka- Tomek :) Ciekawe czy ma szósty zmysł, mi też się wydaje, że będzie chłopczyk. Zobaczymy :)
W środę lekarz na prenatalnych zapytał wlasnie kogo mamy w domu wiec mówię że córka jest a on, że sugeruje tutaj też prawdopodobnie dziewczynkę. Mimo że jeszcze małej nie mówiłam o dziecku ona od kilku dni uparcie twierdzi sama z siebie że w brzuszku mamy jest malutka dzidzia więc być może jakiś szósty zmysl😊
 
Dawno mnie tu nie było ;) z jakiś miesiąc.. ale chciałam sobie odpocząć i na spokójnie odczekać do kolejnej wizyty która jest dziś, bo czytając trochę zaczynałam się stresować. Dziś według USG 12+2 i czekają nnie dziś prenatalne. Od ostataniej wizyjny minął miesiąc, czułam się okropnie, mdłości i wymioty non stop.. przekazanie wiadomości już za mną 😉😉 dziś czekają mnie badania prenatalne i w końcu zobaczę mojego bobaska po tak długiej przerwie 🙃🙃🙃 jedyne na co mogę narzekać to bóle w części krzyżowo lędźwiowej po prawej stornie.. od wczoraj są potworne promieniują az do nogi.. miała któraś z Was takie bóle?? Czy to normalnie ?
 
reklama
Do góry