reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A jak w ogóle śpicie? Ja juz nie pamietam kiedy ostatnio dobrze spałam :( ciagle albo sie wybudzam, albo mnie brzuch boli, albo budze sie cała zdretwaiala czy powyginana
Przed ciąża zasypiałam koło 1,2 i ciężko było mi wstawać przed 8. A teraz o 22 już zazwyczaj śpię 😱 gdzie zawsze o tej porze dopiero życie zaczynałam 😂 i budzę się po 6, koło 7. Ale popołudniami mam momenty, ze mnie spanie bierze. Unikam tego bo nie nawidze spania w dzień. Jeśli chodzi o pozycje nie mam problemu.
 
a nie chcecie sobie założyc konta nawet pod jakimis fikcyjnymi danymi? Chodzi mi przede wszystkim o prywatność, tu kazdy moze wszystko przeczytać. Narazie mało soe znamy ale za jakis czas bedziemy pewnie wiecej prywatnych rzeczy pisały
Ja to na razie się waham czy wejść na fb do tej grupy. A może ktoś czyta nas, za Chwile założy jakieś konto na forum I anonimowe na fb i tez poprosi o dołączenie. A okaże się ze którejś z nas może znajomy, kto wie. Bo czytał nas coś mu pasowało i chciał się upewnić i będzie wiedział wszystko o którejś z nas. Nigdy nie wiadomo. Albo jakiś idiota. Ale ogólnie grupa na fb nie jest złym rozwiązaniem, wręcz bardzo dobrym. Może najpierw tu prywatna, żeby się przestawiać pokazać itp. ?!
 
no :( ja wiem ogolnie o co chodzi z ta różnica w terminach i rozumiem ze z usg jest barfziej prawdopodobny ale tez na podstawie swoich doświadczeń poprostu wiem co robią w szpitalu przy przyjęciu.. lekarz prv jeszcze ok, moze rzeczywiscie patrzy na termin z usg ale w szpitalu maja ten termin z usg gdzies przynajmniej u mnie tak jest
U mnie też właśnie tak było w szpitalu i mi przez om wpisali wcześniaka w kartę a z usg było już 38 tyg to pewnie co lekarz to opinia
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem tu nowa.. mam termin na 8.03.2021 😉 wczoraj miałam prenatalne i w wszystko jest w porządku i najprawdopodobniej będzie to dziewczynka 😍 czytam Was od kilku dni ale dopiero dziś odważyłam się napisać to moja pierwsza ciąża i troche obawiam się wszystkiego... Mam nadzieję że tu znajde odpowiedzi na pytania które się pojawiają. Pozdrawiam Was serdecznie 😊
 
Do góry