reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Chyba moj post został przeleciany ... to powtorze pytanie do tych ktore mialy juz prenatalne i odebrały wyniki. Macie w 2 trymestrze kolejne badanie ???
 
Może to wydać się dziwne ale ja ruchu już czuje od jakiegoś czasu :) nie są mocne ale zawsze np po jedzeniu czuje jakiegoś „wygibasa” albo jak leżę :) oczywiście dostałam leki na niedoczynnosc....
ja tez tak mam ale to nie ruchy dziecka tylko praca jelit ;)) pamietam jak młoda urodziłam a nada czułam i nie wiedziałam o co chodzi 😂okazało sie ze to jelita a byłabym w stanie sobie tekę uciąć ze ruchy jak dziecka. Co do leków.. lepiej, ze dał. One na rozwój mózgu dziecka pomagają tak mi moj endo tlumaczyl i lepiej je brać niz miec zła tarczyce chociazby minimalnie poza granica. Ja tez biore mimo, ze mam wyniki teraz idealne ale mam stwierdzona przejściowa (typowo ciazowa) niedoczynnosc. Nigdy wczesniej nie miałam problemów z tarczyca choviaz doszukiwałam sie ich nie raz 🙈
 
reklama
Chyba moj post został przeleciany ... to powtorze pytanie do tych ktore mialy juz prenatalne i odebrały wyniki. Macie w 2 trymestrze kolejne badanie ???
ogolnie mowi sie ze sa 3 badania prenatalne. Jedno miedzy 11 a 14 tyg, drugie ok 20 tyg i trzecie ok 30 tyg. To normalne, nie stresuj sie :) tylko nie kazda wie, ze tamte badania to tez badania prwnatalne i mowi na nie polowkowe i w 30 tyg
 
Do góry