reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

A weź, to taka idiotyczna nazwa, że masakra 🙈🙈🤣
czytałam całość i powiem Ci że patologia 😡
do sądu to Ci się nie opłaca z reguły nie zgodzie od strat zasadzają max 3 krotność pensji a Ty wydasz na orawnika i jeszcze koszty procesowe zapłacisz.
a z US trzymam kciuki bo nie chce nic mówić ale mogą odrzucić możesz się powołać na czynny żal ale przeważnie odrzucają jak sami to wykryli pierwsi😔
no mam nadzieje że u Ciebie pójdzie i nie trafisz na papugę
swoją drogą na przyszłość możesz w umowie zawrzeć odpowiedzialnośc tylko kto wtedy będzie pracował no to jest ryzyko 🤔😕
 
reklama
ahhh góry kochałam je co roku jeździliśmy 😍ale dwa lata temu byliśmy na Słowacji w Wysokich Tatrach i tak poszliśmy na Rysy no nie schodziliśmy z bardzo stromej Góry wrzesień tam śnieg, oblodzone. schodziliśmy trzymając się łańcucha normalnie na pionowo i jeszcze na jednym kawałku nie było tego łańcucha🥶. tak się przestraszyłam że powiedziałam mężowi że nie ma opcji wracamy. Niestety za nami było z 8 h więc trzeba było iść do przodu. Stałam nad tą górą z 0,5 h i tak patrzyłam w dół dopóki nie wy podeszła jakieś małżeństwo i Laska tak rozpaczliwie zaczęła płakać że ona nie zejdzie że ona spadnie wgl że stwierdziłam że zęby za Cisnę nie będę robić kaszanę i pójdę z mężem😂 Ale przyznam że od tamtej pory mam dyskomfort😜
 
Tak, Tarty budzą emocje, albo grozy, albo romantyczne 🙂
A jak jest w Alpach w Szwajcarii, Lipaaa, czy tam też ludzie w tłoku pchają się na szczyty?
Alpy znam z wyjazdów na narty, ale jak jest latem???
Jasne, że tak.
Latem i zimą jest pełno atrakcji, nie tylko górskich.
Ja raczej nie wędruje, nie zdobywam szczytów.
Wolę wjechać gdzieś autem albo wyciągiem 😁

Mieszkamy 15 minut od kurortu narciarskiego i jeździmy tam często po prostu na spacer - latem po asfaltowej szerokiej ścieżce w górskim lesie. Zimą ta ścieżka staje się profesjonalna trasa saneczkową. Zjeżdżają siwi starcy jak i małe bąble 🤗
Oboje z mężem mamy zajawke motoryzacyjna i często jeździmy w jakieś fajne miejsca autem; wysokie przełęcze, jeziora, czy punkty widokowe.
Ciekawostka - gdzie by człowiek nie był w Szwajcarii to zawsze będzie za ok. 16km jezioro.
Filip Chajzer jest tu teraz i opisuje swoje wrażenia na insta i fb 👍
Ja mieszkam w bardzo cichej, wysokiej i spokojnej okolicy z widokiem na szczyty więc dla mnie kawa na werandzie smakuje bosko.
Bliscy, gdy mnie odwiedzjaja to czują się jak w sanatorium 👍
Możnaby pisać, opowiadać... Polecam po prostu tu przyjechać i zobaczyć na własne oczy 😍

Dodaje fotkę - widok z balkonu na szpital, w którym na 8 piętrze na świat przyszła moja Maja, a do którego poszłam piechota 😜
 

Załączniki

  • IMG_20210907_131145.jpg
    IMG_20210907_131145.jpg
    401,3 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
Wrzucam kilka zdjęć na szybko, robiłam porządek w telefonie i pozgrywałam foty. Zawsze można wygoogolowac ale wysyłam Wam smaczek 😉
 

Załączniki

  • IMG_20210907_131457.jpg
    IMG_20210907_131457.jpg
    878,4 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_20210907_131516.jpg
    IMG_20210907_131516.jpg
    760 KB · Wyświetleń: 64
  • IMG_20210907_131548.jpg
    IMG_20210907_131548.jpg
    547,4 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20210907_131645.jpg
    IMG_20210907_131645.jpg
    135,5 KB · Wyświetleń: 65
  • Screenshot_20210907_131926.jpg
    Screenshot_20210907_131926.jpg
    129 KB · Wyświetleń: 64
Jasne, że tak.
Latem i zimą jest pełno atrakcji, nie tylko górskich.
Ja raczej nie wędruje, nie zdobywam szczytów.
Wolę wjechać gdzieś autem albo wyciągiem 😁

Mieszkamy 15 minut od kurortu narciarskiego i jeździmy tam często po prostu na spacer - latem po asfaltowej szerokiej ścieżce w górskim lesie. Zimą ta ścieżka staje się profesjonalna trasa saneczkową. Zjeżdżają siwi starcy jak i małe bąble 🤗
Oboje z mężem mamy zajawke motoryzacyjna i często jeździmy w jakieś fajne miejsca autem; wysokie przełęcze, jeziora, czy punkty widokowe.
Ciekawostka - gdzie by człowiek nie był w Szwajcarii to zawsze będzie za ok. 16km jezioro.
Filip Chajzer jest tu teraz i opisuje swoje wrażenia na insta i fb 👍
Ja mieszkam w bardzo cichej, wysokiej i spokojnej okolicy z widokiem na szczyty więc dla mnie kawa na werandzie smakuje bosko.
Bliscy, gdy mnie odwiedzjaja to czują się jak w sanatorium 👍
Możnaby pisać, opowiadać... Polecam po prostu tu przyjechać i zobaczyć na własne oczy 😍

Dodaje fotkę - widok z balkonu na szpital, w którym na 8 piętrze na świat przyszła moja Maja, a do którego poszłam piechota 😜
Omg, co za widok 😍😍😍 Codziennie bym tam piła herbatkę rano, w południe i wieczorem 😄 Cudownie zazdro 🥰
 
Jasne, że tak.
Latem i zimą jest pełno atrakcji, nie tylko górskich.
Ja raczej nie wędruje, nie zdobywam szczytów.
Wolę wjechać gdzieś autem albo wyciągiem 😁

Mieszkamy 15 minut od kurortu narciarskiego i jeździmy tam często po prostu na spacer - latem po asfaltowej szerokiej ścieżce w górskim lesie. Zimą ta ścieżka staje się profesjonalna trasa saneczkową. Zjeżdżają siwi starcy jak i małe bąble 🤗
Oboje z mężem mamy zajawke motoryzacyjna i często jeździmy w jakieś fajne miejsca autem; wysokie przełęcze, jeziora, czy punkty widokowe.
Ciekawostka - gdzie by człowiek nie był w Szwajcarii to zawsze będzie za ok. 16km jezioro.
Filip Chajzer jest tu teraz i opisuje swoje wrażenia na insta i fb 👍
Ja mieszkam w bardzo cichej, wysokiej i spokojnej okolicy z widokiem na szczyty więc dla mnie kawa na werandzie smakuje bosko.
Bliscy, gdy mnie odwiedzjaja to czują się jak w sanatorium 👍
Możnaby pisać, opowiadać... Polecam po prostu tu przyjechać i zobaczyć na własne oczy 😍

Dodaje fotkę - widok z balkonu na szpital, w którym na 8 piętrze na świat przyszła moja Maja, a do którego poszłam piechota 😜
To już inny świat trochę 🙂
Inny tryb życia pewnie. Fajnie, że znaleźliście swój skawek na Ziemii 🙂
 
Wrzucam kilka zdjęć na szybko, robiłam porządek w telefonie i pozgrywałam foty. Zawsze można wygoogolowac ale wysyłam Wam smaczek 😉
W takim miejscu z takimi widokami to aż chce się żyć 😍 a powiedz mi, jak z spacerami obok Twojego domu, teren jest górzysty ( ciągle góra, dół, góra) czy prosta droga i można sobie fajnie pospacerowac? Pytam, bo u mnie w Cieszynie teren górzysty i tutaj na spacery chodzić to masakra, wszędzie albo pod górkę albo z górki...
Tutaj jestem wyżej niż nasze Rysy (wjechałam autem 😜)
Ale laska z Ciebie 😄🥰
 
reklama
Omg, co za widok 😍😍😍 Codziennie bym tam piła herbatkę rano, w południe i wieczorem 😄 Cudownie zazdro 🥰
Często siedzimy właśnie na tej werandzie albo na ogródku... Jak wędruje słońce to te góry Maja tak różne kolory... Bardzo to odpręża 🥰

Tylko nie zazdro 🙏 ✌️
To już inny świat trochę 🙂
Inny tryb życia pewnie. Fajnie, że znaleźliście swój skawek na Ziemii 🙂
Tak, pasuje nam 'ten swiat i ten tryb', tu mamy ciszę i spokój, harmonię i nature.

W takim miejscu z takimi widokami to aż chce się żyć 😍 a powiedz mi, jak z spacerami obok Twojego domu, teren jest górzysty ( ciągle góra, dół, góra) czy prosta droga i można sobie fajnie pospacerowac? Pytam, bo u mnie w Cieszynie teren górzysty i tutaj na spacery chodzić to masakra, wszędzie albo pod górkę albo z górki...

Ale laska z Ciebie 😄🥰
Patii tutaj to samo 🙈 tragedia, zawsze wracam mokra ze spaceru... W pierwszym miesiącu życia córci było najgorzej ale w sumie na dobre wyszło, bo szybko sie wszystko zregenerowało.
Po sobotnim ważeniu było mi trochę przykro, że Maja ma tylko 7160g, potem jak wracałam że spaceru i pchałam wózek na wyprostowanych rękach pod górkę to cieszyłam się z tych mega ciężkich 7160 gramów!!! 😁
Czasem wsiadam w auto, zabieram pieska i małą i jedziemy 8km nad rzekę, gdzie jest płasko i można fajny spacer zrobić w Biosferze UNESCO.

Słyszałam już wiele rad, żebym sobie coś przyczepiła do ręki i do wózka, w razie jakby coś się stało, to wózek nie poleci sam na dół... I chyba coś w tym jest..
@Patii26 a Ty zabezpieczasz się jakoś z górki???
 
Do góry