reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jak z leżeniem na brzuszku u Waszych dzieci i w którym tygodniu są? :)
Moja po wizycie u fizjo, dostałyśmy ćwiczenia do domu i najwięcej ćwiczyć musi leżenie na brzuszku podpierając się na rękach. Ma dzisiaj 9 tygodni.
U nas zależy od nastroju ale ostatnio coraz bardziej mu się podoba i coraz dłużej ćwiczy , nie wiem czy wystarczająco dobrze to robi bo nie chodzimy do fizjoterapeuty😉. Wogóle ostatnio jak się kangurujemy to już nie śpi jak kiedyś tylko tez podnosi głowę nieraz to tak długo i widać, że już nie może ale dalej podnosi aż stęka z wysiłku😅
 
reklama
Sprobuj koszulkę swoją położyć podobno działa🙂
Ooo, spoko pomysł 🤗 Ale moja się raczej nie nabierze..
U nas 11 tygodni 🙂i pani neonatolog na ostatniej wizycie pochwaliła jej leżenie na brzuchu bo już bardzo wysoko stabilnie i długo trzyma główkę 🙂ale moja mała uwielbia spac na brzuchu
A no dlatego, że śpi na brzuszku, to dużo daje 🙂
Mój też się ślini i jeszcze takie bąbelki puszcza😅
Ja miałam bardzo długo takie plamienie juz chciałam do lekarza dzwonić potem parę dni spokoju i dostałam okres i teraz mam nadzieje spokój na miesiąc😉aa i obyło się bez tabletek przeciwbólowych oby juz tak zostało 🙇
Ja też mam nadzjeje, że obfite okresy i silne bóle podbrzusza znikną 😍
A zakrapiacie jeszcze swoim dzieciom nos solą fizjologiczną tak profilaktycznie?
Ja używam soli tylko do wyczyszczenia noska, wlewam po 2 kropelki na jedną dziurke i czyścimy 🙂
 
Jak z leżeniem na brzuszku u Waszych dzieci i w którym tygodniu są? :)
Moja po wizycie u fizjo, dostałyśmy ćwiczenia do domu i najwięcej ćwiczyć musi leżenie na brzuszku podpierając się na rękach. Ma dzisiaj 9 tygodni.
Mojego staram się układać na brzuszku 2,3 razy dziennie. Ma 11 tygodni. Podpiera się na rączkach i bardzo długo trzyma główkę ale to od około tygodnia temu się zaczęło. Wcześniej podnosił głowę na chwilę tylko. Kladz małą jak najczęściej, na pewno lada dzień zacznie się podnosić na rączkach i spodoba jej się oglądanie świata w ten sposób 🙂
 
Jak z leżeniem na brzuszku u Waszych dzieci i w którym tygodniu są? :)
Moja po wizycie u fizjo, dostałyśmy ćwiczenia do domu i najwięcej ćwiczyć musi leżenie na brzuszku podpierając się na rękach. Ma dzisiaj 9 tygodni.

Moja od początku główkę unosiła, dopiero teraz przyszła jej stabilizacja, i wczoraj wysyłałam do fizjo filmik ze ręce spod siebie jej się zaczęły rozjeżdżać bo kombinuje juz ,bo chce łapać, albo juz by chciala najlepiej się przemieszczać bo takie to ciekawskie jajo. Oczywiście jest to dla niej złe bo za szybko ona chce wszystko. Jedyny plus jedynie ze jak ją noszę to odrywa główkę ode mnie i juz utrzymuje dużo sama w powietrzy sztywno głowę, ze niedługo nie będzie trzeba jej podpierać. (Akurat tutaj fizjo kazała jej pozwalać na to by juz trzymała sobie sama tą głowę)
 
A macie jakieś patenty na usypianie dzieci🙂czekacie aż same zasną czy bujajcie na rękach?🙂swoją staram się od razu jak tylko widzę że ziewa kłaść do łóżeczka i bujać ale ona twarda i ziewa ziewa denerwuje się ale nie zaśnie
U nas jest tak, że kładę małą albo do wózka albo do dostawki, ewentualnie do chicco baby hug albo do dużego łóżeczka i czekam aż zaśnie. Czasami jak
Jak z leżeniem na brzuszku u Waszych dzieci i w którym tygodniu są? :)
Moja po wizycie u fizjo, dostałyśmy ćwiczenia do domu i najwięcej ćwiczyć musi leżenie na brzuszku podpierając się na rękach. Ma dzisiaj 9 tygodni.
U nas Mała lubi leżeć na brzuszku, ale tylko na macie. Podnosi się już wysoko na rączkach
 
Mój też się ślini i jeszcze takie bąbelki puszcza😅
Ja miałam bardzo długo takie plamienie juz chciałam do lekarza dzwonić potem parę dni spokoju i dostałam okres i teraz mam nadzieje spokój na miesiąc😉aa i obyło się bez tabletek przeciwbólowych oby juz tak zostało 🙇
To po jakim czasie dostałaś okres?
 
reklama
Do góry