reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A macie jakieś patenty na usypianie dzieci🙂czekacie aż same zasną czy bujajcie na rękach?🙂swoją staram się od razu jak tylko widzę że ziewa kłaść do łóżeczka i bujać ale ona twarda i ziewa ziewa denerwuje się ale nie zaśnie
Ja staram się mała zmęczyć, zabawa na macie, jeżdżenie w wózku po domu, gadam do niej... A ona ziewa i trze oczka, wtedy wiem, że trochę cyca i spanie murowane.
 
Ja staram się mała zmęczyć, zabawa na macie, jeżdżenie w wózku po domu, gadam do niej... A ona ziewa i trze oczka, wtedy wiem, że trochę cyca i spanie murowane.

U mnie wyczaiłam że niestety cyc musi być jak się obudzi. Wtedy je. Jak ma spać to nie ma takiej opcji - drze się i wygina w literę C. Może jutro nam się uda do CDL zajechać.
 
Mojej się też coś przestawiło trochę. Znowu piersi mnie bolą jak na początku. Sama już nie wiem czy częściej je czy to kwestia, że mnie przygryza trochę. Do tego zaczęła się już okropnie ślinić. Ech, same uroki. Ale to i tak najgrzeczniejsze z moich dzieci 😉 nadal rzadko się wypróżnia co mnie już martwi bo brzuszek jej doskwiera potem 😔

Moja ciocia po szczepieniu dostała półpaśca i mówi, że ręka ją tak rwie jakby ktoś jej mięśnie odrywał. Jak na razie ja się nie szczepię. Mam dość odmienne zdanie na temat tego co z nami robią a tym szczepionkom nie ufam za grosz...

Macie już normalnie okres? Bo ja jeszcze nie i brzuch mnie czasem pobolewa a i jakiś taki duży jest 😂

Pogoda nie ma litości 😭
To ja takie samo mam zdanie na temat szczepień covid i na razie nie zamierzam się szczepić.

Moja powoli też zaczyna się ślinić i to mi się tak podoba, nie wiem czemu ale to takie słodkie 😍

A stosujesz jakieś kropelki na brzuszek? Espumisan albo coś?

Ja myślałam ostatnio, że okres dostałam, ale trwało to dwa dni...
 
A macie jakieś patenty na usypianie dzieci🙂czekacie aż same zasną czy bujajcie na rękach?🙂swoją staram się od razu jak tylko widzę że ziewa kłaść do łóżeczka i bujać ale ona twarda i ziewa ziewa denerwuje się ale nie zaśnie
U nas etap tylko ręce i cycek, inaczej nie zaśnie 😜 A lepiej, odejść nie mogę na chwilę bo od razu czuje, że nie ma mnie obok, nie czuje mojego ciepła ani oddechu i się budzi.
 
Jak z leżeniem na brzuszku u Waszych dzieci i w którym tygodniu są? :)
Moja po wizycie u fizjo, dostałyśmy ćwiczenia do domu i najwięcej ćwiczyć musi leżenie na brzuszku podpierając się na rękach. Ma dzisiaj 9 tygodni.
 
Ostatnia edycja:
Jak z leżeniem na brzuszku u Waszych dzieci i w którym tygodniu są? :)
Moja po wizycie u fizjo, dostałyśmy ćwiczenia do domu i najwięcej ćwiczyć musi leżenie na brzuszku podpierając się na rękach. Ma dzisiaj 9 tygodni.
U nas 11 tygodni 🙂i pani neonatolog na ostatniej wizycie pochwaliła jej leżenie na brzuchu bo już bardzo wysoko stabilnie i długo trzyma główkę 🙂ale moja mała uwielbia spac na brzuchu
 
To ja takie samo mam zdanie na temat szczepień covid i na razie nie zamierzam się szczepić.

Moja powoli też zaczyna się ślinić i to mi się tak podoba, nie wiem czemu ale to takie słodkie 😍

A stosujesz jakieś kropelki na brzuszek? Espumisan albo coś?

Ja myślałam ostatnio, że okres dostałam, ale trwało to dwa dni...
Mój też się ślini i jeszcze takie bąbelki puszcza😅
Ja miałam bardzo długo takie plamienie juz chciałam do lekarza dzwonić potem parę dni spokoju i dostałam okres i teraz mam nadzieje spokój na miesiąc😉aa i obyło się bez tabletek przeciwbólowych oby juz tak zostało 🙇
 
reklama
A macie jakieś patenty na usypianie dzieci🙂czekacie aż same zasną czy bujajcie na rękach?🙂swoją staram się od razu jak tylko widzę że ziewa kłaść do łóżeczka i bujać ale ona twarda i ziewa ziewa denerwuje się ale nie zaśnie
U nas wieczorem wkładam do łóżeczka i śpi bez żadnych dodatkowych rytuałów ale w dzień to już gorzej, musimy się poprzytulac albo jeździć w wózku 😃
 
Do góry