reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mia, a na drugie Elizabeth, to imię po zmarłej mamie mojego męża
Także będzie Mia Elizabeth
Mi się Mia też mega podoba 😍 Drugiej chcieliśmy dać tak na imię ( jeśli drugie dziecko to będzie dziewczynka 😅) ale w Polsce i tak wszyscy by na nią Maja mówili podejrzewam, więc odpada 😜 My mieliśmy dać na początku Nina, ale Nela bardziej urzekła nasze serca 🥰
 
reklama
Bardzo mi przykro, właśnie o to chodzi, że to nieprzewidywalne kompletnie jest 😪


To twardnienie to skurcze przepowiadające przecież 🤣🤣
O, ale czas minął, jutro już 34+0.


Ja się już prawie nie ruszam, kurde, brak sił. I żebra mnie potwornie bolą, zwłaszcza po prawej stronie. Mam nadzieję, że to nie kamica dróg żółciowych, woreczka już nie mam a cały czas czuję.


Przypływ mojej energii dziś wystarczył tylko na zrobienie pasztetu z soczewicy 🤣🤣🤣


Moja ułożona , raczej nie czułam, żeby z powrotem się odwróciła.

Mamy tu na sali jakieś wegetarianki/semiwegetarianki? Szukam jakichś fajnych przepisów, bo przestało mi smakować mięso, a wręcz mnie odrzuca, a kompletnie nigdy nie stosowałam diety wege. No też nie do końca. Sery, jogurty, jajka jem, tylko mięso - dowolne - mnie odrzuca od kilku tygodni.
Jadłonomię znam.
Ściągnij sobie za darmo ebook - pomiń te z mięsem jest kilka
Polecam też strony
Mam jeszcze wiele innych ale może coś z tego wybierzesz 😜 Smacznego!
 
A ja mam pytanko kochane, czy któraś z Was robiła sesje ciążową? 🥰
My robiliśmy 23.01 i to była najlepsza decyzja, pamiątka cudowna na całe życie ❤️

My dzisiaj mieliśmy sesję 😁 trochę ciążowa, trochę rodzinna bo wzięliśmy też starsza córeczkę ze sobą i jej też fotografka kilka osobnych ujęć zrobiła, bo szalała w studio ile się dało 😉
 
A ja mam pytanko kochane, czy któraś z Was robiła sesje ciążową? 🥰
My robiliśmy 23.01 i to była najlepsza decyzja, pamiątka cudowna na całe życie ❤️
My tez robiliśmy w tamtym tygodniu. Super pamiątka ❤️ Szczególnie, ze z pierwszej ciąży nie mieliśmy i ogólnie jakoś mało zdjęć mam.
W tej ciąży nadrabiam fotkami😃
 
U nas mąż upierał się przy Sophie na pierwsze a, ja przy Amelie noi Amelie Sophie ma być.
W Polsce mówiliby Zosia a, ja właśnie chciałam nie Zosia tylko Sophie noi się boję dlatego to będzie drugie imię nie pierwsze, ponieważ tu często używa się dwóch imion także mąż, też będzie miał Sophie.
 
Ha Ha, ha🤣🤣🤣🤣Fajnie że mąż opiekuńczy.
Ja jeszcze nic nie spakowane.
Zamówiłam właśnie przez zalando :koszule nocna i szlafrok nowy.
Dla dziecka to na wyjście tylko, w szpitalu wszystko dają, pierwsze ubranka, kosmetyki itp.o tyle dobrze ze nie muszę walizki tachać z wieloma rzeczami.

Mój mąż to ogółem jest ewenement. Chłop nie zdawał sobie sprawy ze porod trwa kilka godzin, tylko jedziesz na porodówkę i się robi puf i już dziecko na świecie 😂 z teściową musiałyśmy go uświadomić że to nie takie hop siup i to że psa będziemy musieli do nich sprzedać jak coś 😂😂
 
Mój mąż to ogółem jest ewenement. Chłop nie zdawał sobie sprawy ze porod trwa kilka godzin, tylko jedziesz na porodówkę i się robi puf i już dziecko na świecie 😂 z teściową musiałyśmy go uświadomić że to nie takie hop siup i to że psa będziemy musieli do nich sprzedać jak coś 😂😂

Ja się czasem w ogóle dziwię że mężczyźni jeszcze funkcjonują w społeczeństwie. Mój tato ostatnio się zdziwił jak usłyszał że będę w nocy karmić dziecko, bo on sobie nie przypomina, żeby mama mnie kiedykolwiek w nocy do piersi przystawiała... Mina mamy oczywiście była bezcenna :D
 
Ja się czasem w ogóle dziwię że mężczyźni jeszcze funkcjonują w społeczeństwie. Mój tato ostatnio się zdziwił jak usłyszał że będę w nocy karmić dziecko, bo on sobie nie przypomina, żeby mama mnie kiedykolwiek w nocy do piersi przystawiała... Mina mamy oczywiście była bezcenna :D

Bo on w nocy sobie spał to nie pamięta 😂😂😂
Nie no ja się boje z czym mój mąż jeszcze wypali 😂
 
Bo on w nocy sobie spał to nie pamięta 😂😂😂
Nie no ja się boje z czym mój mąż jeszcze wypali 😂
Ja się tak obawiam o wybryki mojego, że profil zaufany założyłam, żeby sama dziecko z domu w urzędzie zarejestrować 🥴 skąd wiem jakie imię mu do głowy przyjdzie w danym momencie? Od Hani do jakiejś Honoratki może być krótka droga 😬
 
reklama
U nas mąż upierał się przy Sophie na pierwsze a, ja przy Amelie noi Amelie Sophie ma być.
W Polsce mówiliby Zosia a, ja właśnie chciałam nie Zosia tylko Sophie noi się boję dlatego to będzie drugie imię nie pierwsze, ponieważ tu często używa się dwóch imion także mąż, też będzie miał Sophie.
No właśnie to jest to, że np. w innym kraju imiona pięknie brzmią tj. Sophie, Marie ( czyt. Mari), Rose, Elizabeth, a już po polsku brzmią mało atrakcyjnie jak Zofia, Maria, Róża, Elżbieta - takie stare imiona.
 
Do góry