reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Spokojnie ja jestem dziś 26tc plus 0, to Ty 28 czy 29tc to już daleko...
Mnie też twardnieje, nie dużo ale więcej, tony magnezu i oszczędzanie się i powinno być ok,mnie leżenie na boku pomaga,na wznak od razu twardnienia🙉
Ja, sama, ciągle coś, cukrzyca ciazowa, grzybica i ogólnie męczenie się i sapanie😩😩😩😩
Mocz ciężko pobrać żeby nie był zanieczyszczony.
Wiem idzie zwariowac🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Ja juz od 2 tygodni biore ten magnez 6 tabletek dziennie, i było dobrze i znów coś, ja juz nie wiem co robić.
 
reklama
Mi też twardnieje. Biorę tyle samo magnezu i dwa razy dziennie nospe max. No i w ogóle nie leżę na plecach. Jest poprawa. Nadal są skurcze, ale jest ich mniej
Dziś już też brałam No spe max bo nie chce wracać na szpital. Ale ile mogę brać ta No spe. Od początku ciąży jej tony przyjęłam i ile mogę, dzieciak sie jeszcze urodzi z jakimś problemem od tego.
 
A Twój lekarz prowadzący co na to?
6 tabletek po 50mg to ja biorę a, aż tak nie twardnieje, dziewczyny biorą po dużo więcej. Przeczytaj dawkę max dla ciężarnej jaka można. Wiem że koleżanki z innego wątku brały tony magnezu bo nic innego nie dają plus jeszcze nospe, Potas też możesz brać ale nie wiem ile ja bralam 1tabl.teraz nie biorę.
 
6 tabletek po 50mg to ja biorę a, aż tak nie twardnieje, dziewczyny biorą po dużo więcej. Przeczytaj dawkę max dla ciężarnej jaka można. Wiem że koleżanki z innego wątku brały tony magnezu bo nic innego nie dają plus jeszcze nospe, Potas też możesz brać ale nie wiem ile ja bralam 1tabl.teraz nie biorę.
Nie wiem czy może faktycznie by też trzeba było uzupełnić potas. Już nie wiem. 😓 czuje się bezradna
 
6 tabletek po 50mg to ja biorę a, aż tak nie twardnieje, dziewczyny biorą po dużo więcej. Przeczytaj dawkę max dla ciężarnej jaka można. Wiem że koleżanki z innego wątku brały tony magnezu bo nic innego nie dają plus jeszcze nospe, Potas też możesz brać ale nie wiem ile ja bralam 1tabl.teraz nie biorę.
Ja biorę 2-3 tabletki po 100mg, więc tyle samo. Wydaje mi się, że to nie jakoś super dużo.
Też musimy wszystkie pamiętać, że im wyższy tydzień ciąży i bliżej do końca, tym twardnień będzie więcej, bo w sumie to objaw fizjologiczny. Ciągle sobie powtarzam, że może dzięki tym twardnieniom macica się wyćwiczy i poród będzie szybszy i obejdzie się bez oksytocyn 😉
 
reklama
Do góry