reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Czekam do jutra co mi powie. I wtedy będę myśleć co dalej.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Według wielkości pęcherzyka to na 4tydzien i któryś dzień

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Różnice między ust a terminem z ostatniej miesiączki są bardzo częste. Mi się wydaje ze lekarz zbyt pochopnie osadza. jak chcesz wiedzieć czy jest poprawny rozwój zrób ta betę. Dziwne ze lekarz Ci jej nie zlecil
 
Różnice między ust a terminem z ostatniej miesiączki są bardzo częste. Mi się wydaje ze lekarz zbyt pochopnie osadza. jak chcesz wiedzieć czy jest poprawny rozwój zrób ta betę. Dziwne ze lekarz Ci jej nie zlecil
Nigdy nic nie wspominał o becie

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Płakać mi się chce....

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana spokojnie. Mówił jaka wielkość pęcherzyka jest?? Dwa dni różnicy w usg to bardzo dużo na tak wczesnym etapie ciąży. Ale zrób sobie bete dla własnego spokoju i po 48godz powtórz. Będziesz wiedziała według przyrostu czy ciąża się rozwija. Narazie się nie denerwuj. To jeszcze nic nie jest przesądzone.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana spokojnie. Mówił jaka wielkość pęcherzyka jest?? Dwa dni różnicy w usg to bardzo dużo na tak wczesnym etapie ciąży. Ale zrób sobie bete dla własnego spokoju i po 48godz powtórz. Będziesz wiedziała według przyrostu czy ciąża się rozwija. Narazie się nie denerwuj. To jeszcze nic nie jest przesądzone.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Może i mówił ale ja już nie pamiętam , bo czarne myśli już miałam.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja poszłam na pierwszą wizytę 6t3d wcześniej nie chciałam iść żeby się niepotrzebnie nie denerwować.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma u mnie laboratorium całodobowego. Jutro rano zrobię betę .

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na Twoim miejscu w tym tyg usg bym nie robiła. Tylko betę dwa razy jutro i w piątek jak przyrasta to poczekaj jakoś spokojnie do przyszłego tyg i idź do gina najlepiej innego z dobrym usg.
 
reklama
Może i mówił ale ja już nie pamiętam , bo czarne myśli już miałam.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Według Mnie niepotrzebnie się denerwujesz. Za dwa trzy dni się okaże, że jest wszystko dobrze, a Ty tylko stresu się na jesz przez ten czas. Ja np. Zaczynałam od bardzo niskiej bety bo zaledwie 12,5 i też się bałam jak cholera i co niepotrzebnie bo kruszynka się rozwija. I zobaczysz, że u Ciebie też będzie wszystko dobrze[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry