reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Płakać mi się chce....

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I po co? Wez sie w garsc dzuewczyno przeciez to dopiero 5 tc. Inne dziewczyny dopiero w 8 tc widzialy serduszko i lekarze im pieprzuli, ze jest zle. W takim przypadku fajnue by bylo wybrac drugiego gina.
 
reklama
Płakać mi się chce....

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie dziwię Ci się bo bym chyba tak samo reagowała. Ale zamiast ryczec wertuj internet i szukaj innego lekarza na poniedziałek czy wtorek!!!! Za godzinę masz dac znać na kiedy się zapisałas!!! A w czwartek pójdziesz do swojego i wtedy w razie czego będziesz ryczec!!!
 
Wiecie co. Teraz rozumiem dlaczego mój gin przyjmuje dopiero na pierwszą wizytę od 7 tygodnia( A wcześniej tylko jeśli coś się dzieje). Dziwiło mnie to ale właśnie jemu chodzi o takie sytuacje
 
ale macie ''niedobrych'' lekarzy, moja mi mówiła tylko, że jest malutki, albo że nie wiele widać i zobaczymy następnym razem bo pewnie mi się owulacja przesunęła, ani razu nie wspomniała, nic negatywnego, kazała zrobić drugą bete i od razu odpisała mi, że jest ładny przyrost. Jakby powiedziała wtedy coś w tym stylu to chyba bym zawału dostała, sama z siebie już byłam tak zestresowana przed kolejna wizyta
 
Ta torebka to pech a nie szczęście!! Jestem załamana. Pęcherzyk nie rośnie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A to nie za wcześnie na takie stwierdzenia? u mnie ciałko żólte było widać dopiero w 6 tc i 1 dniu.

Moim zdaniem lekarz za wcześnie mowi o jakims szapitalu. U niektorych dopiero w 7 tc widac zarodek.
Ja bym lekarza zmienila skoro tak mowi.
Ja stracilam pierwsza ciaze w 8 tc. Zanim cokolwiek zrobii t mialam 3 razy potwierdzane ze seruszko juz nie bije.
 
Pytał jeszcze kiedy współżyłam? Ja tego nie zapisuje

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja bym na Twoim miejscu zrobiła jeszcze dzisiaj bete jeśli masz labo całodobowe i kolejna za 2 dni. jak będzie przyrost ok to nie będziesz się tak martwić, a przy okazji zobaczysz w który tydzień się wpasowujesz. dziwi mnie, że lekarz tego nie zasugerował...
 
reklama
Do góry