reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci. ile miały wasze dzieci jak pierwszy raz zabrałyście je w miejsce z dużą ilością osób? ja mam termin na 12.03, jak przenoszę to pewnie święta spędzę w domu sama ale jakbym urodziła w terminie albo wcześniej to zastanawiam się czy mogłabym pojechać na święta. Dodam, że u nas w drugi dzień świąt to nie jest kwestia spotkania się z 5 czy 10 osobami, a +/- 30
Ja już nie pamiętam jak to było. Ale jeśli urodzisz w terminie to Maleństwo będzie miało 3 tygodnie w Święta. Wg mnie to nawet jeśli będzie to 30osob to wszyscy będą uważali żeby nie kichac na dziecko it. bo przecież to rodzina. Co innego wśród obcych. Wtedy ludzie mają to w tyle że jest noworodek. Ale do rodziny ja bym chyba zaryzykowała i pojechała ;)
 
reklama
mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci. ile miały wasze dzieci jak pierwszy raz zabrałyście je w miejsce z dużą ilością osób? ja mam termin na 12.03, jak przenoszę to pewnie święta spędzę w domu sama ale jakbym urodziła w terminie albo wcześniej to zastanawiam się czy mogłabym pojechać na święta. Dodam, że u nas w drugi dzień świąt to nie jest kwestia spotkania się z 5 czy 10 osobami, a +/- 30
ja urodziłam pierwszego syna chyba 1,5 tygodnia przed Wielkanocą i święta spędziliśmy w domu, w jeden dzień przyjechali moi rodzice z babcią a w drugi dzień teście tak na 1,5 godz. My nigdzie nie jechaliśmy. Myślę że zobaczysz jak będziesz się czuła ty i dziecko. Są dzieci które sobie grzecznie prześpią imprezę a są takie co będą cały czas płakać, albo 24 godziny na dobę wisieć na piersi i wtedy nie wyobrażam sobie tak dużej imprezy, no chyba że wpaść na godzinę i wrócić do siebie.
 
"NIE CHWAL DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA"
Mąż zadzwonił i pyta jak się czuję. Mówię mu że chyba nadchodzi poprawa bo jest 19:10 i jeszcze dzisiaj nie wymiotowałam. No i jak mnie pogonilo.....
Poprawy nie ma :sad:
 
mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci. ile miały wasze dzieci jak pierwszy raz zabrałyście je w miejsce z dużą ilością osób? ja mam termin na 12.03, jak przenoszę to pewnie święta spędzę w domu sama ale jakbym urodziła w terminie albo wcześniej to zastanawiam się czy mogłabym pojechać na święta. Dodam, że u nas w drugi dzień świąt to nie jest kwestia spotkania się z 5 czy 10 osobami, a +/- 30
Ja jak mlody mial mc bylam z nim na komunii. 30 osob bylo spokojnie i dalismy rade.
Test nic Ci nie da...wyjdzie pozytywny...idź zrobić betę...zobaczysz na jaki tydzień wskazuje i czy prawidłowo przyrasta...
Ja miałam ostatni okres 18.06...
Do lekarza idę za 2 tyg. chyba że coś złego wcześniej się będzie działo...
Wolę iść jak już można wszystko sprawdzić...wtedy będzie wiadomo czy ok, czy nie...


Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ja nie zamierzam się stąd ruszać nigdzie. Przecież za 9 mc będzie Adaś albo Karolinka [emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ewarut ja tak jak dziewczyny radza zrobilabym bete sama robilam dwa razy bo sie balam. [emoji4]
Nie martw sie bedzie na pewno wszystko dobrze. Wiem ze latwo sie mowi ale trzeba wierzyc. Pamietaj nigdy sie nie poddawaj!!!!!!!Trzymam kciuki. [emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedział że jeśli nic nie urośnie to szpital.... I chyba chciał mi powiedzieć że skrobanka tak?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Na razie nic sie nie martw. Badz dobrej mysli choc co ma byc to bedzie. Choc dziwie sie ze od razu Cie postraszyl... Moj byl bardziej dyskretny. Kazal przyjsc po 2 dniach na usg i nie zalamywac sie. Zrobil mi 1 usg za 2 dni drugie po 2 dniach 3 po 2 dniach 4 i dopiero podjal decyzje ze nic z tego nie bd. Kazde usg w obecnosci 2 lekarzy. Na razie sie nie zalamuj naprawde. Mnie lekarz pocieszal jak tracilam nadzieje ze nie takie rzeczy widzial. Fakt nie udalo sie ale u Cb na pewno bedzie wszystko ok.
Ja jak mlody mial mc bylam z nim na komunii. 30 osob bylo spokojnie i dalismy rade.



Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Według Mnie niepotrzebnie się denerwujesz. Za dwa trzy dni się okaże, że jest wszystko dobrze, a Ty tylko stresu się na jesz przez ten czas. Ja np. Zaczynałam od bardzo niskiej bety bo zaledwie 12,5 i też się bałam jak cholera i co niepotrzebnie bo kruszynka się rozwija. I zobaczysz, że u Ciebie też będzie wszystko dobrze[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak mialam ze sie boje bo beta na poczatku 8 ale teraz juz 200 wiec rosnie to jestem dobrej mysli. Jeszcze jeden jajnik drobnotorbielowaty a drugi z torbielem...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ale napisaliście :)

Ewarut spokojnie, wiem ze to bardzo stresujące i od razu nasuwają się czarne myśli ale dziewczyny naprawdę dobrze radzą. Beta ładnie może pokazać co tam się dzieje kiedy na usg jeszcze nie widać :) jeśli ciąża jest młodsza to po prostu nie ma możliwości żeby było widać coś więcej na usg :) trzymam kciuki kochana!

Tyle tematów tu było od wczoraj, ze już nawet nie wiem na co odpisywać ale dziękuje wam bo dużo fajnych rzeczy mówicie :)

Ania1301 biedna :( ja dzisiaj tez miałam słaby dzień ale mdlilo mnie tylko do jakiejś 14. Później zaczęła się zgaga ;)

Trele jeśli chodzi o święta wielkanocne (ja jeszcze nie wiem nawet kiedy są w 2018;)) to myśle ze sama będziesz czula jak już urodzisz :) ja pewnie nie będę zbyt dużo planowała ze względu na to ze właśnie zobaczymy co bedzie, kiedy dziecko dokładnie się urodzi ( może szybciej, może później) i jak będę się ze wszystkim czuła ;)

Ja jutro mam wizytę na 8 rano, nawet cieszę się ze tak od razu z rana przynajmniej nie będę się cały dzień stresowała. Ja tez podejrzewam ze mam młodsza ciąże bo miałam bardzo nieregularne cykle, wiec nie nastawiam się na serducho ale oczywiście byłoby to miłe zaskoczenie gdyby tak pikalo :) trzymajcie kciuki wg om to u mnie 6t1d ;)






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry