reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
@Ewarut tak jak dziewczyny mówią najpierw zrobiła bym betę i sprawdziła czy przerasta po 48 h,nie ma co się stresować na zapas.Ja mam w czwartek wizytę i nie liczę na wiele na tym etapie jak pęcherzyk będzie to będzie dobrze.Ide tylko ze względu na wyniki,żeby mi przepisał luteine.Nie da się na tak wczesnym etapie po samym usg stwierdzić czy jest wszystko ok.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I to jest właśnie zosik. Byłam u niego na pierwszej wizycie bo mój lekarz był na urlopie. Dzwoniłam do niego i pytam czy mam przyjść na 1 usg podałam mu datę ostatniej miesiączki i mówił by przyjść i niepotrzebnie bo też była wczesna .Ale kasę skasował i kazał przyjść za 10 dni. Kiedy rejestrowalam się do swojego lekarza to wspomniałam mu ze inny lekarz kazał przyjść za 10 dni a on powiedział przez telefon ze za wcześnie by przychodzić za 10 dni i zapisał mnie na za 2 tygodnie i to było wczoraj i dopiero ładnie biło serducho i było wszytko widać.Zosik niepotrzebnie stresuje i umawia do siebie mega często by kasę trzepać. Takie moje skromne zdanie
 
I to jest właśnie zosik. Byłam u niego na pierwszej wizycie bo mój lekarz był na urlopie. Dzwoniłam do niego i pytam czy mam przyjść na 1 usg podałam mu datę ostatniej miesiączki i mówił by przyjść i niepotrzebnie bo też była wczesna .Ale kasę skasował i kazał przyjść za 10 dni. Kiedy rejestrowalam się do swojego lekarza to wspomniałam mu ze inny lekarz kazał przyjść za 10 dni a on powiedział przez telefon ze za wcześnie by przychodzić za 10 dni i zapisał mnie na za 2 tygodnie i to było wczoraj i dopiero ładnie biło serducho i było wszytko widać.Zosik niepotrzebnie stresuje i umawia do siebie mega często by kasę trzepać. Takie moje skromne zdanie
Ja tam mu wierzę. Każdy ma inne zdanie. Jeszcze nigdy się nie pomylił. Ale leczył nas na bezpłodność

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I to jest właśnie zosik. Byłam u niego na pierwszej wizycie bo mój lekarz był na urlopie. Dzwoniłam do niego i pytam czy mam przyjść na 1 usg podałam mu datę ostatniej miesiączki i mówił by przyjść i niepotrzebnie bo też była wczesna .Ale kasę skasował i kazał przyjść za 10 dni. Kiedy rejestrowalam się do swojego lekarza to wspomniałam mu ze inny lekarz kazał przyjść za 10 dni a on powiedział przez telefon ze za wcześnie by przychodzić za 10 dni i zapisał mnie na za 2 tygodnie i to było wczoraj i dopiero ładnie biło serducho i było wszytko widać.Zosik niepotrzebnie stresuje i umawia do siebie mega często by kasę trzepać. Takie moje skromne zdanie
Jeśli lekarz jest w porządku to w czwartek @Ewarut nie powinna zapłacić za ponowną wizytę tym bardziej że tydzień temu była. A jeśli zależy mu tylko na kasie i skasuje normalnie to ja osobiście bym do niego nie wróciła....
 
reklama
mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci. ile miały wasze dzieci jak pierwszy raz zabrałyście je w miejsce z dużą ilością osób? ja mam termin na 12.03, jak przenoszę to pewnie święta spędzę w domu sama ale jakbym urodziła w terminie albo wcześniej to zastanawiam się czy mogłabym pojechać na święta. Dodam, że u nas w drugi dzień świąt to nie jest kwestia spotkania się z 5 czy 10 osobami, a +/- 30
 
Do góry