reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Gratuluję dobrych wieści z wizyt ☺

Andzelika87 ja mam co prawda już starsze dzieci ale z zaleceń lekarza do 3 urodzin dawałam witaminę d codziennie cały rok a potem tylko w sezonie jesienno zimowym. Teraz mają 5i 7 lat i nadal w zimę daję chociaż już może nie tak regularnie
Ja sie w sumie zastanawiam bo młody pije jeszcze mm :) i tam tez jest wit d.
 
Przespałam pół dnia i ciężko was nadgonic ;-) u mnie też bajzel. Mieszkamy z moimi tesciami, ale to brudaski więc na pomoc nie ma co liczyć. U mnie źle narazie, dostałam plamienia a do ginatego dopiero na czwartek :-( do pracy nie poszłam bo mnie zaczął brzuch boleć.. mąż do pracy na noc poszedł a ja leżę i rycze co chwilę. Jak się ciąża nie utrzyma to ja nie wiem co będzie...tu już jedna mała wnuczka u szwagra jest i u nas tylko od lutego(slub) wpatrują dziecka. Męczy mnie to strasznie, chyba trzeba na czas starań(jakby się tfu tfu coś podzialo) stąd spadać bo oszaleje :-( oby do czwartku...
 
reklama
Dziewczyny czy Wy tez zrobilyscie się takie "leniwe" nic mi się nie chce ciagle mi duszno i tylko spać się chce. Koszmar straszny a tu trzeba codziennie wstawać do pracy i przetrwać jakoś to 8 godzin.Tym bardziej ze w pracy nikt jeszcze nic nie wie.
Pozdobno w drugim trymestrze bedzie lepiej ale pewnie tez każda z nas ma inaczej.

Troche zazdroszczę;) ja 24/h latam za moja 2 latka, a tak mi sie spac chce:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry