reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Nie dopinam spodni....masakra. Stare ciążowe za duże, nie mam kiedy wyskoczyć do sklepu po nowe. Jak mnie rodzina w sukience zobaczy to od razu się zorientują bo ja w kieckach to tylko jak w poprzedniej ciąży byłam chodziłam. Nie chce na razie nic nikomu mówić, chce poczekać na wizytę u lekarza żeby wiedzieć czy wszystko OK.
Nie mam się w co ubrać dzisiaj....a grill u nas po południu....wpadłam w lekką panikę :p
Jato zakladalam spodnie ale ich nie zapinalam i zaciagnelam dluzsza bluzke i bylo lux:D
@KikaRika witaj w marcowkach:D fajnie, ze dolaczylas:D ja jestem ze styczniowych mam 2015:D wiec jest nas więcej:D
 
reklama
Nie dopinam spodni....masakra. Stare ciążowe za duże, nie mam kiedy wyskoczyć do sklepu po nowe. Jak mnie rodzina w sukience zobaczy to od razu się zorientują bo ja w kieckach to tylko jak w poprzedniej ciąży byłam chodziłam. Nie chce na razie nic nikomu mówić, chce poczekać na wizytę u lekarza żeby wiedzieć czy wszystko OK.
Nie mam się w co ubrać dzisiaj....a grill u nas po południu....wpadłam w lekką panikę :p
To rozepnij guzik i włóż dłuższą bluzkę [emoji3] u mnie mama się zorientowała ze jestem jak zaproponowała mi kawę [emoji14] a ja mówię nie mam ochoty.a kocham kawę i piłam codziennie 2[emoji4] a chciałam nie mówić szybko, no niestety moja mama to detektyw [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też nie chciałam na razie mówić, ale dziadek juz wie to mamie tez powiem jak wróci. Chcialam do wizyty poczekać a wizyta 4 sierpnia. Może w pon uda mi się dostać gdzie indziej. No i jednak jakiś brzuch chyba mam, chociaz spodnie mi spadają na razie.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj jadę na grilla do rodziny, mam nadzieję, że nie złapią mnie jakieś niezapowiadane mdłości ;< ostatnio coraz więcej zapachów mnie drażni. Już i tak będę musiała pocisnąć ściemę dlaczego nie pije ;p
 
U mnie w rodzinie wiedza wszyscy w sensie rodzice i rodzenstwo ale wynika to z tego ze mielismy inseminacje i kazdy wiedzial kiedy wyniki itd. Nikomu innemu nie mowimy czekamy do wizyty 1 sierpnia. :)
Tak czytam wasze posty i stwierdzam ze strasznie duuuuuzo piszecie. Ale to dobrze bo jak sie czyms martwie to Was czytam i sie smieje ja z objawow to tylko bol piersi dosc duzy i sennosc. Terrmin mam z mies. Na 28 marca.. :) ale zobaczymy co lekarz powie. :)
 
U mnie w rodzinie wiedza wszyscy w sensie rodzice i rodzenstwo ale wynika to z tego ze mielismy inseminacje i kazdy wiedzial kiedy wyniki itd. Nikomu innemu nie mowimy czekamy do wizyty 1 sierpnia. :)
Tak czytam wasze posty i stwierdzam ze strasznie duuuuuzo piszecie. Ale to dobrze bo jak sie czyms martwie to Was czytam i sie smieje ja z objawow to tylko bol piersi dosc duzy i sennosc. Terrmin mam z mies. Na 28 marca.. :) ale zobaczymy co lekarz powie. :)
Czytaj czytaj nasze posty na poprawe humoru moze znajdzuesz moj post o dawnej klientce ze sklepu:D ubaw po pachy
 
U mnie w rodzinie wiedza wszyscy w sensie rodzice i rodzenstwo ale wynika to z tego ze mielismy inseminacje i kazdy wiedzial kiedy wyniki itd. Nikomu innemu nie mowimy czekamy do wizyty 1 sierpnia. :)
Tak czytam wasze posty i stwierdzam ze strasznie duuuuuzo piszecie. Ale to dobrze bo jak sie czyms martwie to Was czytam i sie smieje ja z objawow to tylko bol piersi dosc duzy i sennosc. Terrmin mam z mies. Na 28 marca.. :) ale zobaczymy co lekarz powie. :)
Str 94 post 931:D
 
Ja dzisiaj jadę na grilla do rodziny, mam nadzieję, że nie złapią mnie jakieś niezapowiadane mdłości ;< ostatnio coraz więcej zapachów mnie drażni. Już i tak będę musiała pocisnąć ściemę dlaczego nie pije ;p
Powiedz ze ostatnio tak się upilas że masz awersje[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z Wami.
Termin ostatniej miesiączki to 19.06, przewidywany termin porodu to 26- 27 marca, zależy czy liczony od daty @ czy owulacji.. Jestem 4 dni po spodziewanym terminie @ i 2ch testach pozytywnych. Na lekarza za wczesnie.
Jestem lutowa mamusią 2015
Próbowałam Was nadrobić ale za dużo stron natworzyłyście ;)
Ostatnia @ tak samo jak u mnie ;) a robilas moze bete sobie?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry