reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Kochana Moja obecna ciąża zaczęła się od bety 12[emoji6][emoji6][emoji6]było to jakieś 8dni po owulacji. Także masz racje powtórz betę i jak będzie przyrost a napewno będzie nio to Gratulacje!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A mam do Ciebie takie pytanie. Robilas bete przed spodziewanym okresem czy kiedy ze wyszla taka niska jak u mnie a wszystko jest ok?
Jeju pierwsze slyszę że majonez jakis groźny jest :( Ja tezw jem od zawsze do kanapek i ciężko mi sie z nim rozstać. Wydaje mi się że to trochę przesadzone zeby kobiety w ciąży nie powinny hmmm.


Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc KikaRika, my się już znamy z lutówek 2015 :)
Co prawda się nie udzielam, ale czytam wszystko. 29 lipca wybieram się na pierwszą wizytę, samopoczucie się trochę polepszyło (mdłości trochę odpuściły:blink:, ale zmęczena jestem cały czas).
Mój mąż powiedział już prawie całej rodzinie, ja mojej jeszcze nie, jakoś mi się nie spieszy, i tak wszyscy daaaleko stąd (mieszkamy w Ausrii, tu chyba najgorętsze lato od 15 lat, straszne upały).
Cieszę się razem z Wami gdy piszecie, że z dzidziusiem wszystko gra, no i czekam do przyszłego tygodnia, czy faktycznie bliźnięta, trzymam kciuki!
 
Dziewczyny dziękuję za przyjęcia:)
Ostatnia @ tak samo jak u mnie ;) a robilas moze bete sobie?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
8 dni po przewidywalnym terminie owu załapałam zapalenie pęcherza a że eszyscy od razu zalecają furagina, kt nie można brać w 1szym trymestrze to zrobiłam betę, ale nie wyszła, tzn jak to pani w laborze ujęła po wyniku " nie jest Pani w ciąży",ale że bylo to 6 dni przed datą @, nie brałam jej, bo jeszcze miałam nadzieje.. A następnego dnia podzlam do gin, oczywiście bylo za wcześnie ale ona przepisał mi antybiotyk i poleciła zrobi betę, "bo już powinno wyjść", nie przyznałam się że dzień wcześniej robiłam... Dalej miała nadzieję, @ nie przyszła następnego dnia zrobiłam test, wyszła blada kreska, kilka dni później go powtórzyłam i znów wyszła, bardziej wyraźna, teraz czekam tak do 6-7 tv z wizytą u gin...
Gdy nie dostałam @ nie nastawiałam się za bardzo na ciążę bo w poprzednim cyklu przez 4 dni ani @, ani pozytywnego wyniku testu nie miałam...A @ nigdy mi się nie spóźnia, jak już to przychodzi dzień prędzej jedza ;)

MOKITO jasne że się znamy, witaj:) Wiesz że my dalej mamy kontakt z niektórymi dziewczynami z lutowek '15, z tym że już raczej na fb..
Co u Twoich dziewczynek?
 
Ostatnia edycja:
KikaRika to niesamowite, że wciąż macie kontakt, super! Mi w głowie pozostało dużo nicków i barwnych historii :blink: moje panny to raz słodziaki, a chwilę później kłócą się jak diablice. Ale tak to chyba już z siostrami jest hehe
 
Dziewczyny, pojechałam wczoraj do szpitala, przyjęli mnie, jak na złość przy badaniu nic śluzu nie było, zero krwi czy innych nieprawidłowości, dzidzia rośnie, ma już 12mm. ;-) Wygląda że wszystko ok ale chcą mnie tu trzymać do poniedziałku na obserwację.
 
Dziewczyny, pojechałam wczoraj do szpitala, przyjęli mnie, jak na złość przy badaniu nic śluzu nie było, zero krwi czy innych nieprawidłowości, dzidzia rośnie, ma już 12mm. ;-) Wygląda że wszystko ok ale chcą mnie tu trzymać do poniedziałku na obserwację.
Super, najwazniejsze zeby wszystko bylo ok z malenstwem:)
 
Dziewczyny, pojechałam wczoraj do szpitala, przyjęli mnie, jak na złość przy badaniu nic śluzu nie było, zero krwi czy innych nieprawidłowości, dzidzia rośnie, ma już 12mm. ;-) Wygląda że wszystko ok ale chcą mnie tu trzymać do poniedziałku na obserwację.
Super :) Pzynajmniej jesteś spokojniejsza :)
 
Dziewczyny, pojechałam wczoraj do szpitala, przyjęli mnie, jak na złość przy badaniu nic śluzu nie było, zero krwi czy innych nieprawidłowości, dzidzia rośnie, ma już 12mm. ;-) Wygląda że wszystko ok ale chcą mnie tu trzymać do poniedziałku na obserwację.
I bardzo rozsądnie. Super ze wszystko ok.
 
reklama
Do góry