reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny, zmienię temat... od wtorku mam poranny upław w kolorze tofii... dokładnie taka samą wydzielinę mam po okresie... naczytałam się tyle,że już sama nie wiem co myslec... nie podchodzi to krwią czysta tylko takim sluzem gestym, kremowym w tym kolorze tofi.. do ginekologa jeszcze nie dzwoniłam bo czekam na wyniki posiewu...
Ja nie chcę straszyć ale ja z czymś takim jechalabym na izbę przyjęć do szpitala. Po co myśleć. Trzeba sprawdzić
 
reklama
@Ania1301 miesiaczka przypadałaby na 24.08, ten upław jest tylko z rana, po porannym siku
Nie miałam żadnych boli ani krwi nie było, tylko leciutko przybrudzony śluz, przepraszam za szczerość ale kolor patyczkiem higienicznym sprawdzałam bo nic się na zewnątrz nie wydostawalo. I nie było dobrze u mnie więc dlatego apeluje jedz. Żebyś nie miała wyrzutów sumienia później ze coś zaniedbalas. Pojechałam na izbę wzięli mnie na badanie usg. Bez czekania
 
@Niieszka ja bym pojechala do lekarza albo na izbe przyjęć, w ciąży lepiej wszystko sprawdzić dwa razy! :)

A Ja postanowiłam wypić zsiadle mleko na moja zgaę i powiem Wam , że pomogło. Chyba pójdę do sklepu po jeszcze w razie wuu... lepiej dmuchać na zimne. Męczy mnie ta zgaga już tydzień , będzie chłopak z bujną czupryną.
Mleko na zgage najlepsze. Jeszcze migdały da dobre :) ale poczekaj do trzeciego trymestru, wtedy dopiero poczujesz co to zgaga :) mnir palila codziennie. Corka urodziła się z bujna czarną czupryna, a teraz jest blondynką :D

No to zjadłam właśnie duże frytki z maca w drodze na działkę, ale to było pyyyyszne [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale mi narobiłaś ochotę na maka! :( mąż mnie zabije jak go wysle po kolacje :D
 
Witam. Czytam w was regularnie ale mało piszę bo się jakoś tak nie nie wystrzelić do rozmowy. Ja dane do tabelki prześlę po wizycie serduszkowej o ile będzie wszystko dobrze.
Niieszka takie upławy mogą oznaczać różne rzeczy od infekcji, niewystarczającego poziomu hormonów po coś zupełnie niegroźnego. Tok lekarz to może ocenić więc umów się jak najszybciej.
 
reklama
Nie miałam żadnych boli ani krwi nie było, tylko leciutko przybrudzony śluz, przepraszam za szczerość ale kolor patyczkiem higienicznym sprawdzałam bo nic się na zewnątrz nie wydostawalo. I nie było dobrze u mnie więc dlatego apeluje jedz. Żebyś nie miała wyrzutów sumienia później ze coś zaniedbalas. Pojechałam na izbę wzięli mnie na badanie usg. Bez czekania
Ja tak miałam w 5 tyg taki brązowy śluz tylko wewnątrz.Okazalo się ,ze miałam infekcje.Dostalam globulki i po paru dniach się skończyło
 
Do góry