reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Prowadzimy z mężem Apartamenty Pod Niedźwiedziem www.apartamentypodniedzwiedziem.pl jesteśmy też na fb facebook.com/podniedzwiedziem :)

Nie są one nasze :p Prowadzimy je dwóm właścicielom. Specjalnie przeprowadziliśmy się ze śląska. Dopiero od pół roku. Szał turystów w wakacje nas zaskoczył, ale o to chodzi żeby się wynajmowało.

Zapraszam! Jeden właściciel (swoją drogą moj teść) pozwala mi opuszczać ceny ;)

A Wy czym się zajmujecie? Popiszcie coś o sobie :)

Molly SUPER! Musimy sie jakoś zmówić że żadnych złych wieści tylko dobre! Bo BARDZO chcemy tych dzidziusiów, a jak sie czegos tak BAAAARDZO pragnie to się sprawdza :) Nie inaczej!
Dziewczyny to dawajcie ustalimy termin i może uda nam się spotkać jeszcze w dwupaku? Ale byłoby super
 
reklama
Dziewczyny to dawajcie ustalimy termin i może uda nam się spotkać jeszcze w dwupaku? Ale byłoby super

Trochę w tym dwupaku będziemy, byłoby cudownie Was ugościć i spędzić razem czas. Tym bardziej, że czuję się tu cholernie samotna :( Ciężko poznać tu kogoś wszyscy znajomi, rodzina na Śląsku a my tu uziemieni.
 
Trochę w tym dwupaku będziemy, byłoby cudownie Was ugościć i spędzić razem czas. Tym bardziej, że czuję się tu cholernie samotna :( Ciężko poznać tu kogoś wszyscy znajomi, rodzina na Śląsku a my tu uziemieni.
My z mężem wybieramy się we wrześniu w góry :) fajnie by było spotkać się z wami dziewczyny:)
 
Witajcie dziewczyny o poranku.
Ja jestem obecnie na wychowawczym chciałam się zwalniać,a tu niespodzianka ciąża :) , bo synek nie chce słyszeć o przedszkolu a Ja nie mam ochoty na siłę prowadzać. Także teraz w tym momencie przejdę na L4 . Mąż pracuje w zakładzie produkcyjnym drzwi aluminiowe.
Jestem z okolic Zgorzelca województwo dolnośląskie.
JA pracowałam w zakladzie produkującym przyprawy. Byłam pakowaczką.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O pierwsze dziecko staraliśmy się przez 5 lat była jedna inseminacja nieudana w styczniu 2013 mieliśmy zaczynać proces in vitro, a tu niespodzianka w listopadzie zaszłam w ciąże. byłam prze szczęśliwa. Zrobiłam mężowi prezent na 30 urodziny :) nie mogliśmy w to uwierzyć. Ciążę przeszłam bez problemowo mogłam góry przenoiśić, na koniec okazało się , że mam ,małowodzie i Bartuś urodził sie po przez cesarkę.Nie linczujcie mnie ale zawsze chciałam mieć cesarkę nie chciałam rodzić naturalnie.
Teraz też długo staraliśmy się o dziecko więc te dwie kreseczki zobaczone na teście były kolejnym zaskoczeniem. Jestem prze szczęśliwa:)
 
Znowu ja :)

Wiecie, dzisiaj miałam ochotę na kąpiel, ale z tą kąpielą to tak trochę nie bardzo w ciąży, a te gorrrrące są najlepsze. No i pytanko czego Wam będzie najbardziej brakować? Mi tych kąpieli i chipsów. Postanowiłam, że to świństwo odstawie, a kocham Lays Fromage pyyycha.

O jej chipsy....jestem w tej kwestii nałogowcem :p Myślę że mała paczka od czasu do czasu nie zaszkodzi.

Osobiście nie latałam w ciąży, ale moja kuzynka w ciąży bliźniaczej to samolotami jak szalona śmigała średnio dwa razy w miesiącu, byłam przekonana że w końcu tam urodzi bo do samego końca nie odpuściła. Ja się panicznie boje latać, i wole 30h za kółkiem spędzić jak wsiąść do samolotu. Mąż troszkę narzeka bo wyjazd na wakacje z tego powodu troszkę bardziej skomplikowany ale i tak zawsze zabieramy ze sobą psy więc podróże samolotem odpadają bo nie wsadzę moich skarbów do luku bagażowego.
 
Witam się i ja ;)
Andzela87 gratuluję!!!
Co do kawy to oone jedną dziennie... uwielbiam kawę :D
Ciągle jestem senna poranki to dla mnie koszmar, poza tym rwie mnie podbrzusze achhh
Miłego dnia życzę :*
 
Ale sie rozpisalyscie! :)
Super te apartamenty. Napewno skorzystam :D
Ja obecnie jestem na macierzynskim. Wczesniej mialam z mezem restauracje grecka (moj maz jest grekiem),ale z powodu moich ciazowych problemow z Emilka i potem po porodzie zdecydowalismy sye to zamknac. Maz nie chcial prowadzic tego sam. Teraz maz pracuje jako stolarz. Ja jakis czas temu mialam isc do pracy. Zostalam przyjeta na stanowisko managera nowo otwartej restauracji ale dowiedzialam sie o ciazy i zrezygnowalam. A z wyksztalcenia jestem mgr Administracji Publicznej o_O
Takze zycie sie roznie toczy.
Co do picia wody to ja bardzo malo pije bo moze 1 szklanke i ze 2 herbaty :/ nie lubie pic...ale tak...wino chyba ma dziure w butelce :p
Ja dzis po obchodzie mam byc badana na fotelu i jak wszystko bedzie dobrze to ide do domu :)
 
reklama
Do góry