reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

A ja mam problem wybieram się do Polski na urlop pani ginekolog powiedziała że nie zaleca się podróżowania samolotem a podróż autem/autokarem ok 30 godz co robić kurcze...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Prowadzimy z mężem Apartamenty Pod Niedźwiedziem www.apartamentypodniedzwiedziem.pl jesteśmy też na fb facebook.com/podniedzwiedziem :)

Nie są one nasze :p Prowadzimy je dwóm właścicielom. Specjalnie przeprowadziliśmy się ze śląska. Dopiero od pół roku. Szał turystów w wakacje nas zaskoczył, ale o to chodzi żeby się wynajmowało.

Zapraszam! Jeden właściciel (swoją drogą moj teść) pozwala mi opuszczać ceny ;)

A Wy czym się zajmujecie? Popiszcie coś o sobie :)

Molly SUPER! Musimy sie jakoś zmówić że żadnych złych wieści tylko dobre! Bo BARDZO chcemy tych dzidziusiów, a jak sie czegos tak BAAAARDZO pragnie to się sprawdza :) Nie inaczej!
Śliczne macie te apartamenty :) od razu zapisałam sobie wasza stronę na przyszłość :)
 
O ja też studiowałem logistyke:) teraz prowadzę szkolenia z logistyki i pokrewnych tematów:)

Gratuluje, że Twoje studia nie poszły na marne to teraz rzadkie :) Moje maja niewiele wspolnego z moja pracą, ale w sumie studia sporo uczą i nie mam tutaj na myśli wiedzy jaką się nabywa, ale to też nauka zaradności, wytrwałości, nawiązywania relacji.
 
A ja mam problem wybieram się do Polski na urlop pani ginekolog powiedziała że nie zaleca się podróżowania samolotem a podróż autem/autokarem ok 30 godz co robić kurcze...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale że w pierwszym trymestrze się nie zaleca czy ogólnie? bo przecież kobiety w ciąży latają i wszytsko jest ok.
 
A ja mam problem wybieram się do Polski na urlop pani ginekolog powiedziała że nie zaleca się podróżowania samolotem a podróż autem/autokarem ok 30 godz co robić kurcze...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Znalazlam blog to fragment

"Wszyscy wiemy, że z lekarzami różnie bywa. Jeden mówi A, drugi mówi B. Ja spotkałam dwóch ginekologów i jeden mówił: do 12 tygodnia samolotem latać nie wolno, a drugi wręcz przeciwnie: „Latać, bawić się, niczym się nie przejmować, bo w zdrowej ciąży samolot nawet w 8 czy 10 tygodniu nie zaszkodzi”. Któremu wierzyć, którego posłuchać??? Trudne pytanie. Myślę, że to zależy nie tylko od tego, do jakiego lekarza trafisz, ale też od Twojej głowy – czy zaufasz temu, który mówi „latać”, jeśli inni mówią „zostań i siedź na tyłku przez 12 tygodni”? Ja nie powiem nic więcej – nie powiem Ci, że latanie w pierwszym trymestrze jest zakazane i nie rób tego, ale nie powiem również, że lataj, lataj, nic się nie bój. Dajcie koniecznie znać, jaką opinię na ten temat mieli Wasi lekarze i Wy!:)"

Link do: Podróżowanie w ciąży - I trymestr - 10 przydatnych zasad!
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzis testowalam w dzien w ktorym powinnam dostac@. Test wyszedl pozytywny ale kreska ledwo zauwazalna. Poszlam zrobic bete i wynik 8 a powyzej 5 oznacza ciaze. Jutro jeszcze przetestuje a w pon powtorze bete zeby zobaczyc czy rosnie bo wynik jest taki jakby dopiero co doszlo do zagniezdzenia ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry