reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ale sie rozpisalyscie! :)
Super te apartamenty. Napewno skorzystam :D
Ja obecnie jestem na macierzynskim. Wczesniej mialam z mezem restauracje grecka (moj maz jest grekiem),ale z powodu moich ciazowych problemow z Emilka i potem po porodzie zdecydowalismy sye to zamknac. Maz nie chcial prowadzic tego sam. Teraz maz pracuje jako stolarz. Ja jakis czas temu mialam isc do pracy. Zostalam przyjeta na stanowisko managera nowo otwartej restauracji ale dowiedzialam sie o ciazy i zrezygnowalam. A z wyksztalcenia jestem mgr Administracji Publicznej o_O
Takze zycie sie roznie toczy.
Co do picia wody to ja bardzo malo pije bo moze 1 szklanke i ze 2 herbaty :/ nie lubie pic...ale tak...wino chyba ma dziure w butelce [emoji14]
Ja dzis po obchodzie mam byc badana na fotelu i jak wszystko bedzie dobrze to ide do domu :)
Ale masz dobrze, pewnie Twój mąż wspaniale gotuje[emoji3] kocham greckie jedzenie!!!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki wychodze! :)
Ale mam kategoryczny zakaz chodzenia. Dzwigania itd. To bedzie dlugie 7 miesiecy:)
Teraz po badaniu znow plamie. Ale mowil ze plamienia sie moga pojawic ale jak bede krwawic lub bedzie bolal brzuch mam wracac :/

Oby wszystko było w porządku. Odpoczywaj jak najwięcej! Wspaniale że wychodzisz.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam ciecie klasyczne (od pępka w dół), jest przeciwskazaniem do porodu sn, natomiast lekarz zmusił mnie do porodu sn (przyjechałam na cc) w szpitalu na łubinowej w Katowicach. Pewnie słyzałyście o tym szpitalu. W każdym bądź razie mam zamiar pozwać szpital jak i lekarza. Nie wiem co teraz zrobić, najlepiej jakoegoś mądrego lekarza znaleźć.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny czytam was i czytam i tez muszę się odezwać.
Gratuluje serduszek wszystkim mamom, które już je ujrzały i trzymam kciuki za kolejne serducha.
Molly 88 cieszę się ze jest lepiej.
Byłam u lekarza 6 t4d i tez jest serducho, maluszek 6 mm, maleństwo ale to było tydzień temu, termin 06.03.2018 narazie wg Om
 
Co do latania samolotem to usłyszałam ze jeden lot funduje więcej promieniowania niż prześwietlenie rentgenowskie ( powtarzała mi to znajoma doktorka po konferencji lekarskiej)
 
Znowu inna doktorka latała jak szalona bez znaczenia na tydzień ciąży. Sama leciałam w pierwszej ciazy około 20 tygodnia.
 
Cześć dziewczyny czytam was i czytam i tez muszę się odezwać.
Gratuluje serduszek wszystkim mamom, które już je ujrzały i trzymam kciuki za kolejne serducha.
Molly 88 cieszę się ze jest lepiej.
Byłam u lekarza 6 t4d i tez jest serducho, maluszek 6 mm, maleństwo ale to było tydzień temu, termin 06.03.2018 narazie wg Om
No to super, witaj w gronie i gratuluję:D masz ten sam termin co ja:D czrmu wczesniej sie nie odezwałaś?
 
Dziewczynki wychodze! :)
Ale mam kategoryczny zakaz chodzenia. Dzwigania itd. To bedzie dlugie 7 miesiecy:)
Teraz po badaniu znow plamie. Ale mowil ze plamienia sie moga pojawic ale jak bede krwawic lub bedzie bolal brzuch mam wracac :/
Trzymaj się. Życzę dużo zdrówka. I duzzzzoooo odpoczywaj.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz dołączyłam wcześniej ale nie pisze bo jestem na urlopie i wcześniej zbierałam sie na urlop i nawet nie było jak nadrobić zaległości w czytaniu i głupio siedziec ciagle w kom.
 
reklama
Do góry