reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Chemia :) Moja zmora raz miałam dwóje na swiadectwie i to na koniec gimnazjum :(
Musisz być bardzo inteligentna, dla mnie ścisłe przedmioty były utrapieniem, ale mimo to studia logistyczne skończone :)

Trzymam kciuki żeby nie robili Ci problemów. Dasz radę! Siostra moja pracowała i zaocznie studiowała szacun dla niej że ogarnęla będąc w ciąży. Ty też sobie poradzisz :)

Ja w gimnazjum byłam zagrożona z chemii ;p i tu wychodzi smutna prawda, to nie dzieci nie potrafią się nauczyć tylko nauczyciele wytłumaczyć ;) ja np nigdy nie lubiłam uczyć się na pamięć, a przedmioty ścisłe są logiczne i większości nie trzeba ich wykuwać, przez to kiepsko idzie mi z językami obcymi, co trochę mnie martwi bo wszędzie są wymagane ;<
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzis testowalam w dzien w ktorym powinnam dostac@. Test wyszedl pozytywny ale kreska ledwo zauwazalna. Poszlam zrobic bete i wynik 8 a powyzej 5 oznacza ciaze. Jutro jeszcze przetestuje a w pon powtorze bete zeby zobaczyc czy rosnie bo wynik jest taki jakby dopiero co doszlo do zagniezdzenia ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki:D
 
Tez mam podobnie, ale coz dzialac trzeba stety.

Nie obrazisz się?:D jak zem to przeczytała, az mnie skrecilo :D oczywiscie na nie:) Czlowiek w ciazy je tyle roznosci..ze az szkoda słów:)
Ja zjadłam dzisiaj kanapki z serkiem żółtym i pomidorem i do tego parówki których nie jadłam 3 lata. ..[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie kończę puszkę zielonego groszku[emoji2]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Serio? Mi w ciąży odeszła ochota na zdrowe.. koniec z kasza, warzywami... , weganskimi pastami na kanapkę, koniec z chlebem razowym, sałatkami. To straszne. Ale na serio mam ochotę na chalke z dżemem albo kiełbasę.[emoji3] zaraz nikt mnie nie pozna taka będę kulka

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Dzis testowalam w dzien w ktorym powinnam dostac@. Test wyszedl pozytywny ale kreska ledwo zauwazalna. Poszlam zrobic bete i wynik 8 a powyzej 5 oznacza ciaze. Jutro jeszcze przetestuje a w pon powtorze bete zeby zobaczyc czy rosnie bo wynik jest taki jakby dopiero co doszlo do zagniezdzenia ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana Moja obecna ciąża zaczęła się od bety 12[emoji6][emoji6][emoji6]było to jakieś 8dni po owulacji. Także masz racje powtórz betę i jak będzie przyrost a napewno będzie nio to Gratulacje!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana Moja obecna ciąża zaczęła się od bety 12[emoji6][emoji6][emoji6]było to jakieś 8dni po owulacji. Także masz racje powtórz betę i jak będzie przyrost a napewno będzie nio to Gratulacje!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje ze to ciaza. O synka starania 2.5 roku teraz ma 15 mc a wmiedzy czasie ciaza bez akcji serca plodu... Teraz musi sie udać. Mam klucia w podbrzuszu a po za tym na razie nic ale troche za wczesnie na objawy. Oby do poniedzialku i od razu do gina bo 2 ciaza skonczyla sie zasniadem wiec wole dmuchac na zimne. Biore sobie kwas i duphaston. Albo mi pomoze w ciazy albo wywola okres :D

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana Moja obecna ciąża zaczęła się od bety 12[emoji6][emoji6][emoji6]było to jakieś 8dni po owulacji. Także masz racje powtórz betę i jak będzie przyrost a napewno będzie nio to Gratulacje!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
I dziekuje ;) bedzie dobrze. Musi byc! Czyli nie tylko ja mam sladowa bete z poczatku :) no ale z legendy powyzej 5 to ciaza wiec samo przez sie mowi. Niech sobie rosnie spokojnie. Jutro zrobie test i zobaczymy czy krecha bd mocniejsza

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry