reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziękuje bardzo za miłe przyjęcie :)
Widzę ze dużo mam z 2012 fajnie a ja się bałam ze tylko ja tak długo czekałam z druga ciąża ;) niestety tak się w życiu ułożyło ;)

Dziewczyny mam pytanie kiedy zaczęlyscie mieć pierwsze objawy?

No i kiedy na pierwsza wizytę?

Ketsurui nie martw się przy tych początkach chyba każdy dzień może być inny ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja odrazu czułam. Bolał mnie jajnik tak jakby się zagnieżdżal. I podbrzusze jakbym miała mieć okres. A do spodziewanej miesiączki trochę czasu było[emoji4] Suchość w ustach i odrzucenie od kawy. Zmęczenie organizmu

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No mi rzeczy nie smakują te co jadłam przed ciążą. Tez tak macie?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak nie mam. Ale po 1 ciąży mam do dzisiaj wstręt i tego nie ruszę.Kiedys przed ciąża jadłam mięso mielone z chińskimi warzywami.W ciąży mi się odmieniło i do dzisiaj tego nie ruszę.Na sama myśli mi niedobrze :eek:
 
Ja tak nie mam. Ale po 1 ciąży mam do dzisiaj wstręt i tego nie ruszę.Kiedys przed ciąża jadłam mięso mielone z chińskimi warzywami.W ciąży mi się odmieniło i do dzisiaj tego nie ruszę.Na sama myśli mi niedobrze :eek:
Ja przed ciążą jadłam makaron z pesto często. Dziś go nie przełkne. Sałatki tez mi nie podchodzą.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja z terminem na marzec, ale dokładna data jeszcze do potwierdzenia z USG. Póki co żadnych dolegliwości:) a i czasu na myślenie o tym brak, bo moja 2 latka usiąść nie pozwala;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W pracy u mnie się pytają czemu taka mizerna jestem. A jak się łapie za brzuch to mówią - brzuch cie boli? Nikt jeszcze nie wie ale już gadają [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mnie od samego rana męczą mdłości :( mam nadzieje ze nie będą trwaly zbyt dlugo :)
@Wenqing witaj :) też mam w domu 2latke i wiem jak trudno odpoczac przy tak ruchliwym dziecku :)
 
reklama
Do góry