reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

A Ty jak się czujesz?? Pozytywnie nastawiona??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kuje mnie podbrzusze i nie wiem czy to dobrze czy nie. Biorę luteinę dwa razy dziennie. Piersi bolą jakby mniej ale za to mdłości są nadal i mam więcej śluzu, wydaje mi się że to chyba po luteinie. Strasznie boli mnie głowa.
 
reklama
Mnie ciagle modli i zamarzam dosłownie.. i tez się ciagle nakręcam.. wczoraj się najadłam twarogu z lidla tego pilos i w składzie tylko ze mleko i od razu myśli czy na pewno pasteryzowane bo zawsze piszą ze pasteryzowane.. a zajrzałam na skład jak cały zjadłam a to czy na pewno owoce dobrze umylam.. i tak ciagle cos ehhh


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kuje mnie podbrzusze i nie wiem czy to dobrze czy nie. Biorę luteinę dwa razy dziennie. Piersi bolą jakby mniej ale za to mdłości są nadal i mam więcej śluzu, wydaje mi się że to chyba po luteinie. Strasznie boli mnie głowa.
Same dobre objawy[emoji6][emoji6][emoji6]a z tym śluzem to fakt, że po luteinie może być Go więcej. Mnie piersi też nie zawsze bolą i nie zawsze są nabrzmiałe, ale latam siku bardzo często no i mdłości Mi nie odpuszczają. Kochana będzie dobrze zobaczysz. Maleństwo się tam rozwija[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu zamiennika?? Dużo dziewczyn Go bierze w ciąży właśnie ponoć z zalecenia gina. Ja ogólnie nie wiem co to za lek ale dziewczyny na wątku po stracie dość często o nim piszą.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Bo cena grubo poszla w gore. Ja nie mam choroby zatorowo zakrzepowej i znizka mi nie przysluguje na ten lek miesiecznie przeszlo 400 zl :/
 
Ech, ja się martwie bo pierwsi mnie prawie nie bolą oprócz sutków. Prawie w ogóle mnie nie mdli. jakoś mało tych objawów ciazowych. Brzuch też raczej mnie nie boli od jakiś dwóch dni. Ja chyba do końca ciazy osiwieje ze strachu czy wszystko jest ok:/
Coś ty możesz mieć ciążę bez objawów i traktuj to jak błogosławieństwo. Moja babcia do 6 miesiąca nie wiedziała że jest w ciąży! Takie czasy [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie i gratuluję! Nieśmiało chcialabym do Was dołączyć... We wtorek robilam pierwszy test , pozytywny, środa dwa dodatkowe, oba pozytywne. W środę mialam dostac @ ( cykle 29 dniowe). Wczoraj robiłam betę , wynik 1980 , jutro ide powtórzyć.
 
reklama
Objawów nie mam żadnych... Lekko boli podbrzusze i to wszystko. Piersi sie nawet nie zmienily :/ to moja 3 ciąża a przezywam jak pierwszą ( myslalam , ze z każdą kolejna jest łatwiej :) )
 
Do góry