reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Mimo wszystko może się znajdzie chętna grupka. byłam w takiej grupie w poprzedniej ciąży (poronienie) i super się to sprawdziło. Nie każdy chce się chwalić na forum swoimi dolegliwościami. A tak było zdecydowanie bardziej prywatnie.
 
reklama
Mimo wszystko może się znajdzie chętna grupka. byłam w takiej grupie w poprzedniej ciąży (poronienie) i super się to sprawdziło. Nie każdy chce się chwalić na forum swoimi dolegliwościami. A tak było zdecydowanie bardziej prywatnie.
Na tym forum gada sie o wsztstkim:) ale jak masz chęci proszę bardzo:) moze konto założę:)
 
Ja w poprzedniej ciąży byłam na grupie na gazecie. Rewelka ale teraz cisza tam, nie ma śladu po marcowkach 2018. Tam się forum zamykało na tajne po jakimś czasie, nie wiem czy tu tez tak jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Z tamtej grupy nawiazywaly się znajomości. Wiemy dużo o sobie gadamy o hemoroidach np a Tutaj raczej nikt się nie przedstawia. Oczywiście chodzi o grupę tajna a nie tak żeby wszyscy znajomi wiedzieli że jesteście w ciąży.
 
Ja w poprzedniej ciąży byłam na grupie na gazecie. Rewelka ale teraz cisza tam, nie ma śladu po marcowkach 2018. Tam się forum zamykało na tajne po jakimś czasie, nie wiem czy tu tez tak jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Eee raczej nie. Ja dolaczylam do styczniowek 2015 bez problemu :)
 
reklama
Do góry