reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Powiem szczerze, że lekarz bardzo fajny, dokładnie wszystko tłumaczył. Prowadził mojej siostrze ciaze po poronienia i była bardzo zadowolona. Dodatkowo pracuje w szpitalu gdzie siostra jest położna a ja będę chciała rodzić i podobno jest najlepszy. Ech tylko ten czas oczekiwania. No nic pójdę do innego albo zadzwonię do niego jutro i poproszę o wcześniejszą wizytę. A jak myślicie z tym pecherzykiem? Nie za mały?
Albo idz sobie prywatnie tylko na usg ja tak bylam ja czekalam za pierwsa wizyta u ginekologa ;)
 
reklama
Ooo widze, ze u Marcowek same dobre wiadomosci [emoji7] super dziewczyny :) oby tak dalej.

@andzelika87 o watek zamknieety tez mozecie poprosic aniaslu. Ona nie zamyka Wam tego watku tylko tworzy nowy ale zamkniety i dostep do niego maja osoby tylko wybrane osoby i tam mozna sobie juz gadac na bardziej prywatne tematy :)

A ja chcialam Wam sie pochwalic, ze wczoraj na USG okazalo sie, ze czekamy na 2 maluchy [emoji173]️[emoji173]️[emoji33]
Zebyscie widzialy moja reakcje [emoji23] dwa tygodnie temu na USG widac bylo jedno serduszko a wczoraj pikaly dwa [emoji33][emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana to wielkie szczęście! Gratulacje [emoji4]mieliście w rodzinie ciąże bliźniacze?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chciałam powiedzieć po genetycznym, ale obawiam się że prędzej będę musiała powiedzieć, bo może być już coś widać... Podobno w drugiej ciąży już szybciej pojawia się brzuszek. A ja w tamtej ciąży dopiero w 20 tyg zaczęłam nosić spodnie ciążowe, a teraz już wszystko za ciasne

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
To prawda! To moja ciąża trzecia... szybciej widać zdecydowanie [emoji3] już kupiłam bluzkę luźnejszą do pracy[emoji4] bo jak mi wyjdzie wzdęcie to tak jak bym miała 5 miesiąc [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wszystko będzie dobrze, uda się nam [emoji4] ja się przejmuje strasznie toxoplazmoza bo mam kota, zmieniałam kuwete.. tez się boje ale czekam tak do 15.07 żeby testy i usg zrobić...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wszystko będzie dobrze, uda się nam [emoji4] ja się przejmuje strasznie toxoplazmoza bo mam kota, zmieniałam kuwete.. tez się boje ale czekam tak do 15.07 żeby testy i usg zrobić...
Toksoplazmoza latwiej sie zarazisz poprzez zjedzenie surowego mięsa. Martwiac się narazasz siebie i dziecko na stres a to chyba wam nie potrzebne.
Od rana walczę z mdłościami i okropnym bólem głowy :errr:
Dzisiaj popołudniu wizyta u lekarza. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze.
Trzymam kciuki&&&&;)
 
Od rana walczę z mdłościami i okropnym bólem głowy :errr:
Dzisiaj popołudniu wizyta u lekarza. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze.
Trzymam kciuki[emoji6][emoji6][emoji6]niestety i Ja wiem co to mdłości i tak od rana do wieczora[emoji50][emoji50][emoji50]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry