reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
U mnie juz 13 tydz:) teraz to czuje sie super w porównaniu z początkiem. Mdłości, senność itd. Jak większość z nas:)a ty?
No to super [emoji2] mnie od ponad tygodnia głowa codziennie boli, a tak to mam potwornego lenia ,nic mi się nie chce hihi. Senność też przeszla i teraz nawet w nocy ciezko mi usnąć [emoji3]

 
A wymioty wam przeszły ? Ja czekam na to jak na zbawienie bo mam dość wymiotów z rana i mdłości z pustego żołądka bądź jak coś zjem tragedia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
No to super [emoji2] mnie od ponad tygodnia głowa codziennie boli, a tak to mam potwornego lenia ,nic mi się nie chce hihi. Senność też przeszla i teraz nawet w nocy ciezko mi usnąć [emoji3]

Lenia to i ja mam:D mąż już czasami narzeka, ze niema jak w domu przejsc:D jest juz jedno dziecko jest i bałagan. Ja bólów glowy nie mam, bo pije jedna kaee rozpuszczalna z mlekiem. Takue pol lyzeczki jawy na szklankę
 
A wymioty wam przeszły ? Ja czekam na to jak na zbawienie bo mam dość wymiotów z rana i mdłości z pustego żołądka bądź jak coś zjem tragedia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tylko raz wymiotowalam. Tak do teraz nic. Jem nirmalnie, ale inaczej jakw pierwszej ciąży:p
 
Boże zazdroszczę ja w każdej ciąży wymioty tragedia !!! A lenia tez mam i tez mam synka małego który uwielbia robić burdel [emoji13]maz tez się czepia , udusiala bym tego kto powiedział ze ciąża to piękny stan , na pewno nie pierwszy trymestr ! [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
A wymioty wam przeszły ? Ja czekam na to jak na zbawienie bo mam dość wymiotów z rana i mdłości z pustego żołądka bądź jak coś zjem tragedia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To powiem Wam, że mam szczęście, to moja 3 ciąża i w żadnej nie wymiotowałam. [emoji2] w poprzednich miałam większe mdłości w 1 trymestrze, teraz mam mniejsze.
No ja też kawę jedną dziennie pije ale nie pomaga za bardzo na te bóle głowy. Na początku ciąży w ogóle nie miałam, cieszyłam się bo cierpię na straszne migreny, a tu znowu.... Nie mogę też dużo chodzić bo słabo mi się robi, w pierwszych tyg jak dużo na nogach byłam to potworne ciagniecie czułam w dole.

 
Do góry