reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witajce:) spróbuję do Was dołączyć:) Termin mam wg Om na 11 marca,wg usg na 14 (i to prawda,bo mam 33 dniowe cykle a lekarz wyjątkowo nie wziął tego pod uwagę ).To moja 5 ciąża:)mam trzech synów Jacka 8l.Jaska 7l i Franciszka 5l.W tym roku w maju poronilam w 5 t.c.
Po chlopakach , poniewaz jestem nauczycielem postanowiliśmy zrobić z mężem przerwę w planach rodzicielskich,bym mogła zrobić mianowanie,obroniłam się ponad rok temu,ale mój pcos i zdrowie pozwoliło na poczęcie dopiero w maju (dzieci w przedszkolu zaraziły mnie anginą i to najprawdopodobniej przyczyna tego poronienia).
Moje ciąże były zawsze na luteinie,eutyroxie, teraz doszedł jeszcze Glucophage 750, na którym jestem od roku. No i na pierwszym usg wyszło,że nic nie znaczącą drobna zmiana na tylniej ścianie macicy zmieniła się w 5 cm.miesniaka :(Mam lat 34(za miesiąc 35)
Jestem na L4 od wizyty lekarskiej i tak już pozostanie,mój zawód wymaga 300% zaangażowania (nauczyciel przedszkola)nie mogę tam nie dźwigać,nie wycierać nosów,nie przytulać chorych,a wierzcie mi w dzisiejszych czasach niestety dzieci chore czesto dostają rano środek przeciwgoraczkowy i do przedszkola:(smutne i dla dziecka i dla otoczenia. Dodatkowo wszystkie czynniki ryzyka,które wymieniłam wyżej.
No i przyznam się,że nie czuję się na wielorodkę.Czuję się jak przy Jacku,każdy ból brzucha to panika i lecę do kibelka sprawdzać,czy nie krwawię.Ten maj nas o tyle zaskoczył,że z zajściem w ciążę zazwyczaj musieliśmy się trochę postarać,ale zabezpieczenia lekowe działały i nigdy ciąży nie straciłam,nawet jak byłam podziębiona przy Jasiu:)dobra tyle jak na pierwszy raz to i tak za długo.Zdrowia dziewczyny!
Witaj asiaN [emoji4] widze, że jesteśmy koleżankami po fachu [emoji4] też na L4 jestem od poniedziałku bo pracuje w grupie zlobkowej.
Gratuluje dorodnej gromadki [emoji4] przykro mi również z powodu straty Maleństwa dbaj o siebie i się nie przemęczaj[emoji173]
Mamy też podobny termin porodu [emoji4]
Trzymaj się cieplutko [emoji8]

Napisane na Orange Neva 80 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny! Czy któraś z was użytkuje lub zna kogoś, kto posiada wózek x-landera x-move? Zajmując myśli czymś innym, niż moje nudności zaczęłam przeglądać strony z wózkami i opinie na temat każdego asortymentu są strasznie podzielone ;P Jeszcze mam wrażenie, że połowa komentarzy i recenzji to nic innego jak marketing szeptany ;P Jak ktoś zaczyna recenzję "ostatnio zwrócił się do nas przedstawiciel filmy XYZ z prośbą o test" to cóż można innego wnioskować ;P
 
Witaj asiaN [emoji4] widze, że jesteśmy koleżankami po fachu [emoji4] też na L4 jestem od poniedziałku bo pracuje w grupie zlobkowej.
Gratuluje dorodnej gromadki [emoji4] przykro mi również z powodu straty Maleństwa dbaj o siebie i się nie przemęczaj[emoji173]
Mamy też podobny termin porodu [emoji4]
Trzymaj się cieplutko [emoji8]

Napisane na Orange Neva 80 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki:)
 
Przy pierwszym dziecku używałam wózka x- landera lecz model xa, powiem ze byłam zadowolona, w spacerówce brakowało mi ze dziecko jechało plecami do mnie i nie widziałam co robi, i trochę niewygodna pozycja dla dziecka podczas siedzenia oparcie mialo kat rozwarty a dziecko wolało bardziej prosty kat, ale za to wygodnie się rozkładał do spania, duży kosz na zakupy, duże koła sprawiały ze dobrze się prowadziło nawet podziurawych lub zaśnieżonych chodnikach.
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Dzidzia zdrowa. Mialam zrobione prenetalne i wyniki sa prawidlowe. Ciaza starsza o prawie tydzien i termin porodu 2 marca. Jestem mega szczęśliwa ☺
20170810_181642.jpg
 

Załączniki

  • 20170810_181642.jpg
    20170810_181642.jpg
    597,8 KB · Wyświetleń: 669
reklama
Witam kochane gratuluje Wam upragnionej ciazy :)
Ja dalej walcze jestem po 3 procedurach ivf niestety nieudanych :(
Powoli przygotowuje sie do 4 podejscia potrzebuje Menopuru moze ktoras z Was posiada w lodowce niepotrzebne noewykorzystane opakowanie - z checia odkupie :)
Prosze o informacje na priv
 
Do góry