reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
ni_kusia i jak, zostałaś dołączona?

Napisane na Orange Neva 80 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic mi nie wiadomo, nie dostałam odpowiedzi na wiadomość prywatną, nie znam też linka do waszej zamknietej grupy. NIe mam aplikacji babyboom w telefonie, może to ma znaczenie?
Albo nie zasłużyłam na dołaczenie do grupy:(
 
Witam dziewczyny :-) dołączam do szacownego grona - u mnie data 21.03.2018.
Czy od razu mogę prosić o dostęp do zamkniętego forum ? :-)
Musisz napisać do LizkaELIZKA prywatną wiadomość[emoji6][emoji6][emoji6]
A tak w ogóle to witam i gratuluję[emoji6][emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W 1 ciąży przy wadze wyjściowej 52 kg/170cm brzuch pojawił się w okolicach 20 tygodnia. Teraz w drugiej ciaży mam brzuch jak 25 tydzień co najmniej, a to dopiero początek 12...
 
reklama
Witajce:) spróbuję do Was dołączyć:) Termin mam wg Om na 11 marca,wg usg na 14 (i to prawda,bo mam 33 dniowe cykle a lekarz wyjątkowo nie wziął tego pod uwagę ).To moja 5 ciąża:)mam trzech synów Jacka 8l.Jaska 7l i Franciszka 5l.W tym roku w maju poronilam w 5 t.c.
Po chlopakach , poniewaz jestem nauczycielem postanowiliśmy zrobić z mężem przerwę w planach rodzicielskich,bym mogła zrobić mianowanie,obroniłam się ponad rok temu,ale mój pcos i zdrowie pozwoliło na poczęcie dopiero w maju (dzieci w przedszkolu zaraziły mnie anginą i to najprawdopodobniej przyczyna tego poronienia).
Moje ciąże były zawsze na luteinie,eutyroxie, teraz doszedł jeszcze Glucophage 750, na którym jestem od roku. No i na pierwszym usg wyszło,że nic nie znaczącą drobna zmiana na tylniej ścianie macicy zmieniła się w 5 cm.miesniaka :(Mam lat 34(za miesiąc 35)
Jestem na L4 od wizyty lekarskiej i tak już pozostanie,mój zawód wymaga 300% zaangażowania (nauczyciel przedszkola)nie mogę tam nie dźwigać,nie wycierać nosów,nie przytulać chorych,a wierzcie mi w dzisiejszych czasach niestety dzieci chore czesto dostają rano środek przeciwgoraczkowy i do przedszkola:(smutne i dla dziecka i dla otoczenia. Dodatkowo wszystkie czynniki ryzyka,które wymieniłam wyżej.
No i przyznam się,że nie czuję się na wielorodkę.Czuję się jak przy Jacku,każdy ból brzucha to panika i lecę do kibelka sprawdzać,czy nie krwawię.Ten maj nas o tyle zaskoczył,że z zajściem w ciążę zazwyczaj musieliśmy się trochę postarać,ale zabezpieczenia lekowe działały i nigdy ciąży nie straciłam,nawet jak byłam podziębiona przy Jasiu:)dobra tyle jak na pierwszy raz to i tak za długo.Zdrowia dziewczyny!
 
Do góry