reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

A zawsze w głowę zachodziłam,jak to można zaliczyc wpadkę...przeciez to niemozliwe (no moze za wyjątkiem pękniętej prezerwatywy,ale tu przynajmniej czlowiek moze sie spodziewac konsekwencji,a nie tak od razu obuchem w łeb)
U mnie w pracy miały miejsce dwa niepokalane poczęcia, więc jednak wszystko jest możliwe, witaj i zdrówka życzę :)
 
reklama
Cud malina mamy podobny termin 31/1.Tez jak na razie żadnych mdłości nie mam i czuje się całkiem dobrze.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wyliczyłam w necie 29.03, a jutro idę do gina, ciekawe co powie :)
Ja byłam w czwartek był dopiero malutki pęcherzyk.Tyle, że byłam zewzgledu na leki i po luteine.Glowna wizyta 10 dopiero. Beta była w normie teraz czekać [emoji19].Może jeszcze przed wizytą prywatnie pójdę, bo nie wiem czy wytrzymam 10 dni.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehehhe,dla mnie 10.08 to będzie "big day" Bo póki co to tak mało do mnie dociera,że nam sie rodzina powiekszy.Nawet mnie nie korci,zeby komukolwiek powiedziec,a wrecz milczalabym chciaz do 12tc i badań prenatalnych.Ale wyjazd z paczką znajomych przede mną,a tam brak picia znaczy ciąża albo chora psychicznie
 
Hehehhe,dla mnie 10.08 to będzie "big day" Bo póki co to tak mało do mnie dociera,że nam sie rodzina powiekszy.Nawet mnie nie korci,zeby komukolwiek powiedziec,a wrecz milczalabym chciaz do 12tc i badań prenatalnych.Ale wyjazd z paczką znajomych przede mną,a tam brak picia znaczy ciąża albo chora psychicznie
Ja mam 14 mam nadzieję że serduszko będzie biło[emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji175] [emoji175] [emoji175] [emoji176] [emoji176] [emoji176]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry