reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Jestem już po wizycie. Wszystko jest dobrze. Jest serduszko widziałam i słyszałam6t3d. Termin 9-10 marzecCieszę się ogromnie. Rozmawiałam z panią dr o żelazie i magnezie i powiedziała żeby do 12 tygodnia nie przyjmować nic. Teraz tylko kwas foliowy. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już po wizycie. Wszystko jest dobrze. Jest serduszko widziałam i słyszałam6t3d. Termin 9-10 marzecCieszę się ogromnie. Rozmawiałam z panią dr o żelazie i magnezie i powiedziała żeby do 12 tygodnia nie przyjmować nic. Teraz tylko kwas foliowy. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję serdecznie :)
 
Jestem już po wizycie. Wszystko jest dobrze. Jest serduszko widziałam i słyszałam6t3d. Termin 9-10 marzecCieszę się ogromnie. Rozmawiałam z panią dr o żelazie i magnezie i powiedziała żeby do 12 tygodnia nie przyjmować nic. Teraz tylko kwas foliowy. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
To super. Ale chyba nas nie zostawisz co?
 
Gratuluje wszystkim udanych wizyt i bijących serduszek ❤️

andzelika87 fajny brzuszek ,to już widać ,ze ciążowy .Nie to co mój obżarty i nadmuchany balon

Ja tez żyje już tylko następną wizyta tak więc byle do 31

Ja tez jestem ciagle wzdęta Współczuje mojemu chłopu Hehehe

Ja mam już 3 dzieci za dużo suwaczkow do wklejania ;)
 
Hej. Miałam wczoraj wizytę. Niestety puste jajo przy 5+6. Jeszcze z tydz w czwartek powtórka ale myślę, że to już tylko formalność i przyjdzie nam się pożegnać.
 
Hej. Miałam wczoraj wizytę. Niestety puste jajo przy 5+6. Jeszcze z tydz w czwartek powtórka ale myślę, że to już tylko formalność i przyjdzie nam się pożegnać.
Hej Kochana. Spokojnie w przeciągu tego tygodnia może się wszystko zmienić. To naprawdę wystarczy dzień czy dwa i się pojawi. A wiesz kiedy miałaś owulacje???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochana. Spokojnie w przeciągu tego tygodnia może się wszystko zmienić. To naprawdę wystarczy dzień czy dwa i się pojawi. A wiesz kiedy miałaś owulacje???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
nadalka dokładnie tak jak napisała Aneta.Moze owulacja wyszła później .Trzeba do końca dobrej myśli byc
 
reklama
Do góry