reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Jutro idę do rodzinnego, zaryzykuje czy by mi nie dał skierowania na cokolwiek..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pewnie próbuj, ja żałuję, że nie poszłam, za komplet badań zapłaciłam prawie 300 zł a teraz przed nami jeszcze dużo innych wydatków ciazowych:)
 
reklama
W poprzedniej ciąży tez wszystko sama robiłam jak leci a teraz spróbuje, nawet jak 50 czy 100 zł odpadnie to zawsze cos :-) zwłaszcza ze wizyta z usg kosztuje bagatela 220 zł [emoji85] a komplet badań poprzednim razem lekko 350 zł, ten pierwszy ofkors bo potem kolejne [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W poprzedniej ciąży tez wszystko sama robiłam jak leci a teraz spróbuje, nawet jak 50 czy 100 zł odpadnie to zawsze cos :-) zwłaszcza ze wizyta z usg kosztuje bagatela 220 zł [emoji85] a komplet badań poprzednim razem lekko 350 zł, ten pierwszy ofkors bo potem kolejne [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ojej... to strasznie dużo ja w poprzednich wszystko panstwowo i mało co zapłaciłam. Jakie badania nie są refundowane na NFZ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem bo chodziłam prywatnie. Nie wiem tez czy gin na NFZ zleca aż tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W poprzedniej ciąży tez wszystko sama robiłam jak leci a teraz spróbuje, nawet jak 50 czy 100 zł odpadnie to zawsze cos :-) zwłaszcza ze wizyta z usg kosztuje bagatela 220 zł [emoji85] a komplet badań poprzednim razem lekko 350 zł, ten pierwszy ofkors bo potem kolejne [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jej to u Ciebie strasznie drogo. Ja za wizytę z usg 130 płacę
 
Takie mam badania
1499852961-aaaaaa.jpeg
1499852973-aaaaaa.jpeg



p19u3e3kper76bod.png


qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
Ojej... to strasznie dużo ja w poprzednich wszystko panstwowo i mało co zapłaciłam. Jakie badania nie są refundowane na NFZ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie skierowanie z wizyty prywatnej jak jest od gin. to za badania trzeba normalnie płacić. Tak mi powiedziała Pani w przychodni gdzie w poniedziałek robiłam badania.
 
reklama
No drogi ten mój lekarz, wiem ze są tańsi ale wybrałam go z polecenia i pracuje w szpitalu w którym chce rodzic. W pierwszej ciąży byłam zadowolona i z opieki i z porodu. Taka trochę transakcja wiązana z tymi lekarzami [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry