reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ja się staram nie myśleć za dużo do przodu i w ogóle nie myśleć. To niewiarygodne jakie jesteśmy zdolne i co same potrafimy sobie uroić. Szkoda czasu na to. Spożytkujmy go lepiej na spacer, dobry film czy ksiażkę albo poprostu sen a poczujemy się lepiej :)
 
Hej ja wlasnie byłam na pobraniu krwi i ponoć mam za wysoki cukier i mam skierowanie do diabetologa bo może to być cukrzyca ciążowa.No i tabletki na tarczyce muszę brać znowu,bo ogólnie od kilku lat mam lekkie problemy z tarczyca i teraz chyba w ciąży trochę się pogorszyło i muszę brać tabletki znowu.
 
Ja mam skierowanie na tarczyce również, w poprzedniej ciąży tez miałam. W listopadzie przed staraniami tez kontrolnie robiłam, gin na NFZ mi przepisał.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Popieram ni_kusię!

Też biorę euthyrox 0,25. Moje wykniki były w normie, ale dopiero w 9. cyklu starań, po wprowadzeniu leku udało mi się wreszcie zajść w ciążę. No ale miałam w przeszłości już z tarczycą do czynienia, tyle że co lekarz to inna diagnoza (hashimoto/niedoczynność), po pewnym czasie wyniki mi się same unormowały. No, ale mimo wszystko pomogło to w zajściu w ciążę.

Andzelika, dzisiaj już mam całe szczęście mniejsze mdłości niż wczoraj. Chwała Panu bo dziś długo pracuję, a muszę robić wrażenie okazu zdrowia i tryskać optymizmem - jestem fizjoterapeutą :cool2:

Życzę dużo spokoju i cierpliwości, ciąża jeszcze dłuuuga przed nami.
 
Do góry