reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Mi brzuch w pierwszej ciąży wyskoczył dopiero i to lekko ok 20 tygodnia. W drugiej mialam mały brzuszek nawet w 20tc...mniejszy, ale nie miałam wód płodowych więc pewnie to miało też znaczenie dla wielkości brzucha.
Na razie też nie widzę zadnej róznicy w wielkości brzucha. Wszystko jest tak jak było. Obym tylko za dużo nie przytyła...
 
Hej... szukałam tyle kalkulatorów by w końcu dowiedzieć się w którym jestem dokładnie tygodniu i po pol godzinie się udało ... dziś 4+6.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już nie mam siły. Podtrzymajcie na duchu.

Mieszkam w Warszawie, przy szpitalach są przychodnie położnicze dla kobiet w ciąży. Tam prowadzą cała ciążę. Tylko co dzwonię to wszędzie nie ma miejsc! Jestem zapisana na Inflancką w 13 tyg! A teraz muszę się leczyć prywatnie w tym wszystkie badania krwi typu Hiv, toxo trzeba płacić. Dowiedziałam się, że muszę zapłacić za badania których nie mam w pakiecie pracowniczym ponad 200 zł! oczywiście nie zapłaciłam.. Dzwoniłam dzisiaj czy może gdzieś wcześnie zapiszą- wszędzie brak wolnych miejsc. Jeśli już coś jest wolne to jakaś poradnia z 1 gwiazdką.
Teraz chodzę do Luxmedu- no masakra, terminów nie mają, a jeśli już jest wolne coś to u lekarza- który ma 1 gwiazdkę na portalu znanylekarz.pl.
Nie wiem co robić na razie czekam na ten 13 tydzień, podstawowe badania będę robiła w luxmed. Ale to jest po prostu śmieszne. Kobieta jest bezradna. Nic w Polsce nie jest zapewnione. Dwie ciążę normalnie było miejsce w przychodni. A teraz co? 500 plus i wszędzie przeludnienie..

Robiąc 500 plus mogliby pomyśleć o tym żeby szpitale pobudować również:/
 
Mi brzuch w pierwszej ciąży wyskoczył dopiero i to lekko ok 20 tygodnia. W drugiej mialam mały brzuszek nawet w 20tc...mniejszy, ale nie miałam wód płodowych więc pewnie to miało też znaczenie dla wielkości brzucha.
Na razie też nie widzę zadnej róznicy w wielkości brzucha. Wszystko jest tak jak było. Obym tylko za dużo nie przytyła...
ja też w obu ciążach miałam mały brzuszek, a ja szczupła bardzo jestem. Nawet jak do porodu szłam to miałam brzuch jak w 5 miesiącu. Ale wszystko ma plusy, było mi zapewne dużo wygodniej

Dziewczyny ja już nie mam siły. Podtrzymajcie na duchu.

Mieszkam w Warszawie, przy szpitalach są przychodnie położnicze dla kobiet w ciąży. Tam prowadzą cała ciążę. Tylko co dzwonię to wszędzie nie ma miejsc! Jestem zapisana na Inflancką w 13 tyg! A teraz muszę się leczyć prywatnie w tym wszystkie badania krwi typu Hiv, toxo trzeba płacić. Dowiedziałam się, że muszę zapłacić za badania których nie mam w pakiecie pracowniczym ponad 200 zł! oczywiście nie zapłaciłam.. Dzwoniłam dzisiaj czy może gdzieś wcześnie zapiszą- wszędzie brak wolnych miejsc. Jeśli już coś jest wolne to jakaś poradnia z 1 gwiazdką.
Teraz chodzę do Luxmedu- no masakra, terminów nie mają, a jeśli już jest wolne coś to u lekarza- który ma 1 gwiazdkę na portalu znanylekarz.pl.
Nie wiem co robić na razie czekam na ten 13 tydzień, podstawowe badania będę robiła w luxmed. Ale to jest po prostu śmieszne. Kobieta jest bezradna. Nic w Polsce nie jest zapewnione. Dwie ciążę normalnie było miejsce w przychodni. A teraz co? 500 plus i wszędzie przeludnienie..

Robiąc 500 plus mogliby pomyśleć o tym żeby szpitale pobudować również:/
no niestety w Warszawie tak jest. Też mam ten sam problem. Mam wizytę w7 tygodniu ale to tylko dlatego że umówiłam się 1.5 miesiąca temu bo i tak miałam iść. Ja na twoim miejscu umówiłabym się gdziekolwiek żeby dał skierowane na badania na nfz, a potem poszła gdzie indziej.
 
Ostatnia edycja:
ale dzisiaj chodzi za mną pizza:/ a obiecałam sobie, że w ciąży żadnych fast foodów...ech może jutro zrobię sama - zawsze to zdrowiej...
 
reklama
Do góry