reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny badania wszystkie wyszły mi dobrze, beta super tylko okazalo sie ze nie mam przeciwcial toksoplazmozy a w domu kot...nie balabym sie tak bardzo gdyby nie to ze mieszkam z babcia ktora tuli glaszcze tego kota a potem nie myje rak i dotyka przecież wszystkiego łącznie z jedzeniem...wiem ze jeśli higiena jest zachowana nie ma problemu ale w takim wypadku strasznie się boje...

ja tez nie mam przeciwcial a w ciagu 2 ciaz mialam koty i moja mama i wszystko ok bylo :)


W których tygodniach ciąży jesteście? Za około 2 tyg.na usg powinno dzidziusiowi bić serducho<3 to wasze pierwsze ciąże?

u mnie 5 tc, a juz mam 2 dziewczynki w domu :)

Dziewczyny czy takie klucia podbrzusza i jednoczesnie macicy świadczą o czyms zlym, o czym myslec nie chce:(

Swiadczy o tym ze macica sie rozciaga :) to bardzooo dobry symptom, choc malo mily :)

A ja odkrylam skad mój wczorajszy ból głowy - KAWA - nie wypiłam kawy... a moj organizm uzalezniony jest od kofeiny... wypilam wiec slaba jedna dzis i juz bylo git :D znow pelno energii - choc na zmiane z ziewaniem :D
 
reklama
A ja odkrylam skad mój wczorajszy ból głowy - KAWA - nie wypiłam kawy... a moj organizm uzalezniony jest od kofeiny... wypilam wiec slaba jedna dzis i juz bylo git :D znow pelno energii - choc na zmiane z ziewaniem :D

Wiesz mnie np. totalnie odrzuciło od kawy. Kiedyś piłam po 3 kubki latte a teraz przełknąć nie mogę. Nawet słabej Inki.. Nic. Ale to podobno najlepiej wtedy nie pić, jak organizm odrzuca to odrzuca :tak:
 
Z kosmetykami nie do końca jest tak jak to ładnie reklamują. Hipoalergiczne często są tylko z nazwy. Te dla kobiet w ciąży często mają gorszy skład od normalnych. Ja ostatnio z dwie kawy może wypiłam, ale mi nie podchodzi. Raczej ciągnie mnie do Liptona z cytryną. Jeść niby mi się chce, ale nie wiem co. Chociaż pizze bym zjadła....
 
Ale mam nerwa. Moja córka wczoraj poszła do "zastępczego" przedszkola, bo nasze jest zamknięte. I płacze, że ona nie chce tam wracać, bo nie może być z przyjacielem-rozdzielili ich do innych grup. Poprosiłam Panią żeby byli razem. Poza tym przedszkole ma dziwny zakaz spotykania się grup na placu zabaw. Nie wolno podchodzić do dzieci z innych grup. Moja płacze, już ją rano brzuch bolał itd. Na dodatek nie ma dostępu do wody i dzieci piją tylko podczas posiłków. Chore to dla mnie. Pani twierdziła, że było wszystko dobrze i córka super się bawiła, po czym przyznała, że nie była cały dzień z nią
 
Czesc dziewczyny. Tyle napisalyscie , ze nigdy tego nie nadrobie , zwlaszcza ze te moje bąble nie dają żyć... Eczoraj rano mialam pierwsze mdlosci w tej ciazy...dzis nowu, zjadlam troche przeszlo. Dzisiaj zaczynam 5 tydzień. Powiedzcie mi prosze kiedy byłyście ( w ktorym tc) lub w ktorym idziecie do gina na usg ? Ja mam 31.07... Koniec 7 tygodnia , nie wiem jak ja wytrzymam :/
 
I czy Wy tez latacie co chwile siku? W tamtych ciazach tez tak mialam ale jakos okolo 8-9 tc a teraz juz 5 a siku i ja jestesmy nierozłączne
 
Czesc dziewczyny. Tyle napisalyscie , ze nigdy tego nie nadrobie , zwlaszcza ze te moje bąble nie dają żyć... Eczoraj rano mialam pierwsze mdlosci w tej ciazy...dzis nowu, zjadlam troche przeszlo. Dzisiaj zaczynam 5 tydzień. Powiedzcie mi prosze kiedy byłyście ( w ktorym tc) lub w ktorym idziecie do gina na usg ? Ja mam 31.07... Koniec 7 tygodnia , nie wiem jak ja wytrzymam :/
Ja bylam na początku 5 tc teraz msm między 7-8 tc kolejną wizytę:)co do mdlosci, tez coraz bardziej dają się we znaki. Wczoraj wypilam jedną kawkę z mlekiem i bylo ok a dzisiaj robiac juz mnue mdlilo:(
 
reklama
Do góry