reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Każda z nas ma raczej usg lekko przed 7 tyg albo już po 7 tygodniu. Ja muszę jeszcze tydzień czekać. No ale chcę zobaczyć serce to najważniejsze [emoji5]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co tak narzekacie, lepsze siku niż mdłości [emoji14] to forum narzekania? [emoji3] cieszcie się tym stanem

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Nooo pierw rrzeba pouragac nad swoim stanem, jak nam źle i nie dobrze:( z czasem to sie zmieni jeszcze 6 tygodni:p
 
Dziewczyny co tak narzekacie, lepsze siku niż mdłości [emoji14] to forum narzekania? [emoji3] cieszcie się tym stanem

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Jak jestem w domu to mi o aż tak nie przeszkadza, ale jestem trenerem i prowadzę szkolenia i głupi tak co raz do łazienki latac:) chociaż jak by to były mdlosci to było by jeszcze gorzej więc masz rację powinnam się cieszyc:)
 
Witam
Mam na imię Dorota i jestem tutaj nowa :) 30 Czerwca i 1 lipca test pokazał || kreseczki.Byłam juz na kontrolnym usg 4 lipca i troszkę mam poślizg pomiędzy tym co pokazalo usg a tym ile czasu okresu brak.Ostatnia miesiaczke mialam 25.maja.Jest poślizg 10 dni bo wg usg był to 4 tydzień a wg okresu ponad 5.Za nie całe 2 tyg mam kolejna wizytę u ginekologa i powinno już być słychać bicie serduszka; ) termin porodu wyliczylam wg aplikaci i wyszedl początek marca. Pewnie jak pójdę na 2ga wizytę będę znała więcej szczegółów. Najważniejsze oby wszystko było dobrze. Chciałam się przywitać i przyłączyć do was by jakoś było nam raźniej. Pozdrawiam
Witaj i się rozgość :)

Dziewczyny, chciałam wam oficjalnie powiedzieć, że zaczęły się u mnie mdłości :( w związku z tym pytanie - jak sobie z nimi radzicie?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
NO właśnie - każda rada cenna. Immbir mnie jakoś odrzuca na samą myśl, tym bardziej miód do tego. Herbaty zwykłej nie przełknę, piję tylko wodę albo colę. A mogdały którejś z Was pomagały?
Dzisiaj czuję się lepiej, ale zjadłam wczoraj obiad i kolację, więc myślę, że jak jem to mam wiecej siły i żołądek jest jakiś taki spokojniejszy. Wydaje mi się, że częste jedzenie małych poracji u mnie się sprawdza - może u którejś Was pomoże?


Wiesz mnie np. totalnie odrzuciło od kawy. Kiedyś piłam po 3 kubki latte a teraz przełknąć nie mogę. Nawet słabej Inki.. Nic. Ale to podobno najlepiej wtedy nie pić, jak organizm odrzuca to odrzuca :tak:
Ja kawy też nie piję. Nie mogę jej przełknąć...a piłam 1-2 dziennie takiej parzochy.... I dziwię się, że chce mi się spać...
Wczoraj miałam ból głowy ale przespałam się i dzisiaj już ok. Aż dziwne, że nie wzięłam tabletki, bo ja to typ lekomanki...Oby tak dalej :)
 
Nooo pierw rrzeba pouragac nad swoim stanem, jak nam źle i nie dobrze:( z czasem to sie zmieni jeszcze 6 tygodni:p
Koło 5 miesiąca będzie nas kopac i juz tak do końca. Potem będzie ciężko od 7 miesiąca. Będziemy czuły się grube i brzydkie[emoji14] a kolo 8-9 będziemy miały masę wody i będziemy czlapaly się jak te kaczki [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koło 5 miesiąca będzie nas kopac i juz tak do końca. Potem będzie ciężko od 7 miesiąca. Będziemy czuły się grube i brzydkie[emoji14] a kolo 8-9 będziemy miały masę wody i będziemy czlapaly się jak te kaczki [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak końcówka ciąży to będzie dopiero marudzenie .Dla mnie końcówka najgorsza.Bol bioder taki ,ze się w nocy obrócić nie można.Juz nawet początków tak złe nie wspominam :rolleyes:
 
reklama
Do góry