reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Witaj @Doti306 :)

Jesli chodzi o mdlosci to w pierwszej ciazy mialam okropne. Pomagaly migdaly albo wygazowana cola. Ale pod koniec trzeciego miesiaca tak mnie zlapaly ze ciagle wymiotowalam wiec dostalam na to jakieś tabletki.
Płynów do higieny intymnej nie uzywam bo dostaje po nich zawsze jakiegos pieczenia i swędzenia, a najgorzej po białym jeleniu hipoalergicznym :D
Dziewczyny można brac apap w pierwszym trymestrze? Cały dzien mnie boli glowa a teraz to juz jakas tragedia jest :(
 
Współczuję wam dziewczyny mdłości, zwłaszcza w pracy bo to nie wiadomo czy pracować czy do łazienki lecieć.
Ja akurat zaczęłam urlop i z jednej strony fajnie bo nie pracuję az drugiej to jestem na wyjeździe sama z dwójką dzieci. Na szczęście już nie są tacy mali więc sami sobie czas organizują z innymi dziećmi.
Ale też mam problem bo ze względu na wcześniejsze poronienie teraz od początku mam brać dupka a właśnie zobaczyłam że to co mi przepisała za wczasu to starczy mi na 10 dni, a ja wracam dopiero za 3 tygodnie. Muszę jakiegoś lekarza sobie tu znaleźć.
Sasanka super że wszystko jest w porządku. Wbardzo podobnym czasie jesteśmy bo ja 4t2d
 
Witaj @Doti306 :)

Jesli chodzi o mdlosci to w pierwszej ciazy mialam okropne. Pomagaly migdaly albo wygazowana cola. Ale pod koniec trzeciego miesiaca tak mnie zlapaly ze ciagle wymiotowalam wiec dostalam na to jakieś tabletki.
Płynów do higieny intymnej nie uzywam bo dostaje po nich zawsze jakiegos pieczenia i swędzenia, a najgorzej po białym jeleniu hipoalergicznym :D
Dziewczyny można brac apap w pierwszym trymestrze? Cały dzien mnie boli glowa a teraz to juz jakas tragedia jest :(
Dokładnie. Taki miał być dobry ten jeleń naturalny dla kobiet w ciąży i w połogu bezpieczny. Muszę znaleźć coś lepszego. Apap można, miałam migreny przeszły mi w tej pierwszej ciazy. Gin mi kazał brać dwie tabletki na raz paracetamolu więc spokojnie
 
Mam nadzieję, że nie zemdli was moja pytanie:) dziewczyny jak to jest z tymi wędzoną kiełbasą. Mozna jesc czy nie?
 
reklama
Dziewczyny czy takie klucia podbrzusza i jednoczesnie macicy świadczą o czyms zlym, o czym myslec nie chce:(
Ja miałam wczoraj naprawdę mocne skurcze w prawym jajniku i wszystko ok a w poprzedniej ciąży kiedy obumarla nie było najmniejszych objawów. Więc nie ma reguły. Mi dziś polecił nospe i magnez 2*2 tabletki na te bóle. I tłumaczył że to normalne. W tamtej ciąży za to tylko delikatnie ciągnęło. Więc bądź dobrej myśli nie martw się na zapas
 
Do góry