reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kate to zależy czy L4 dostawałaś z zusu czy pracodawca płacił. Sprawdz na przelewach kto płacił. Jak ZUS to musi PIT wysłać . Ale jak do tej pory nie dostałaś to raczej pracodawca Ci płacił bo termin wysyłania pitow jest do końca lutego
 
reklama
Bar zapytaj poprostu kiedy bedziesz mogla go kangurowac.Kto pyta nie bładzi.
Przeciez nic takiego sie nie dzieje a malemu i Tobie to dobrze zrobi .
 
Bar trzymam za was kciuki &&& będzie już tylko lepiej :) z każdym dniem.

Chrobek A jak wy się czujecie?? Pisz do nas.
Bursztynek a jak u was samopoczucie? Jak Ty się masz bólowo? Czy tatuś mógł w końcu zobaczyć Zuzie?
Volka ważne jest by cokolwiek poleciało reszta w domu wyjdzie. Gorzej jak nic się nie udaje to musisz prosić o pomoc bo potem może się tak zaczopowywać że przy silnym parciu możesz naruszyć ranę po cc.
 
Bursztynek gratuluje Zuzi, śliczna Księżniczka;) Wyjątkowa mama ma wyjątkową córeczkę;)
Co do puchniecia nóg to moje wczoraj wyglądały jak dwie grube parówki. Jak na chwilę kucne to nie mogę się podnieść bo nóg nie czuję:( Dzisiaj mam wizytę o 16 i już się nie mogę doczekać, żeby sprawdzić co tam u mojej Niuni słychać :)
 
Fanti my się czujemy dobrze. Mały ciągle przy cycu chce być. Jak wszystko będzie ok to jutro idziemy do domu.
Nie masz problemu z chodzeniem czy siedzeniem?
A Ty w ogóle rodziłas czy Ci się przyśniło ? ;) jako chyba jedyna nie masz żadnych złych przeżyć.
A jak Hania widziała już brata?
 
Nie mam problemu z chodzeniem, czy chodzeniem. Jedynie to czuję obkurczanie się macicy jak mały jest przy cycu, czyli ciągle ;)
 
Arusiowa mi juz chyba kazda data odpowiada, ale jak mówisz ze wrozysz mi 1.03 to sie zgadzam.
Barbra kciuki za Grzesia cały czas zaciskam by szybko nabrał siły. Sorki, że nie będę się za bardzo udzielać, ale mam doła.
 
reklama
Sarna, to w tym tygodniu pyknie Ci 41 tydzien ? :) Ile jeszcze Twoja mama bedzie w UK ? Jezeli z tego powodu masz dola to nie martw sie naprawde, jeszcze nie jedna z nas przenosi dzidzie :)
 
Do góry