reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Serduszko nie szalej tak bo urodzisz przy tych kafelkach :-) a Kubuś biedny, ale gorączka moze byc? Mowil doktor cos?

Spokojnie mąż mi pomógł i juz sprzatanie mamy z głowy...
A co do gorączki to lekarze nic nie mówili. Zaczynam się martwic bo temp rośnie... Juz ma 38,2 dostal paracetamol i oklady poszly w ruch.

Serduszko ja biore zelazo nie magnez .Jak teraz czytam na neciie to bardzo czesto wystepuja takie objawy uboczne .Cisnienie powolutku spada .126/89 teraz bylo .Moze to po tym szarpaniu przy wymiotach i biegunce.Na razie leżę bo mi tak zimno jest.
myślałam ze prócz żelaza tez magnez bralas... Cos mi się pomylilo. Dobrze ze ciśnienie spadlo... Odpoczywaj...
 
reklama
Ja przez cala ciaze biore zelazo. Dosc duza dawke i na poczatku wlasnie bralam tak jak zalecali. Nie dosc, ze wyniki sie nie poprawialy to jeszcze sie fatalnie czulam przez wymioty sama woda (i zelazem w rezultacie). Teraz robie tak, ze biore zazwyczaj przed pojsciem spac a na godzine przed wzieciem jem pol pomelo lub pomarancze. Wymioty i zle samopoczucie sie skonczylo a wyniki znacznie sie poprawily.
Tez sprobuje.Kazalam kupic mojemu 100% sok pomaranczowy.Zoladek mnie tak bolal ze szok .Dzieki kochana :*
 
Ja w tej ciąży tez sporo męczyłam sie z grzybica aż lekarz mi powiedział, żebym słodkie ograniczyła bo drożdżaki bardzo to lubią, ograniczyłam, do tego codziennie jem jogurt naturalny lub pije maślankę żeby dobrych bakterii dostarczyć i póki co nam spokój.

Co da anemii, nie mam na szczęście tego problemu, ale mniej więcej trzy razy w tygodniu jem buraki bo mam na nie straszne zachcianki, w pierwszej ciąży tez tak miałam i tez wyniki miałam super przez cała ciąże.
 
Marcowa u nas nie ma takich badan wiec Tobie nie pomoge.
Lewusek moze to jakies zatrucie? A masz goraczke?
Isia dobrze , ze remont postępuje
cień kuruj się więc!!!
Volka na bieżąco nas informuj czy wszystko w porzadku?
Isia udanej wizyty!! Ja noszę trampki bo w nic nie wchodzę. Nogi jak banie od samego rana
 
Marcowa u nas nie ma takich badan wiec Tobie nie pomoge.
Lewusek moze to jakies zatrucie? A masz goraczke?
Isia dobrze , ze remont postępuje
cień kuruj się więc!!!
Volka na bieżąco nas informuj czy wszystko w porzadku?
Isia udanej wizyty!! Ja noszę trampki bo w nic nie wchodzę. Nogi jak banie od samego rana
Nie goraczki nie mam.Teraz juz troszke lepiej ale ogolnie jakos tak mne mdli
 
reklama
Do góry